438 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
FÜ Yaz Spor Okulları’na Kayıtlar Devam Ediyor
FÜ Yaz Spor Okulları’na Kayıtlar Devam Ediyor
17 Haziran’da başlayacak ve 7 farklı branşta faaliyet gösterecek olan Yaz Spor Okulları’nda Okçuluk Branşı’na ilgi büyük…
 
17 Haziran Pazartesi günü başlayacak olan Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yaz Spor Okulları Kursları’na kayıtlar devam ediyor…
 
Basketbol, Voleybol, Futbol, Tenis, Boks-Kickboks ve Geleneksel Okçuluk olmak üzere toplam 7 branşta faaliyet gösterecek olan yaz spor okulları 4 ay boyunca gençlere doğayla iç içe spor yapma imkânı sağlayacak. 
 
Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre  Basketbol ve Voleybol branşında 7-18, Futbol branşında 7-16,Tenis branşında 7-18 ve + , Boks ve Kickboks branşında 7-18 ve Geleneksel Okçuluk branşında ise 7-18 ve +  yaş kategorilerine eğitim verilecek. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri faaliyet göstereceği belirtilen yaz spor okullarında bu yıl yeni faaliyete geçecek Geleneksel Okçuluk Branşı’na ilginin bir hayli fazla olduğu belirtildi. Fırat Üniversitesi’nden yapılan açıklamada ayrıca Tenis branşı için 150, Basketbol, Voleybol, Futbol, Boks, Kickboks ve Geleneksel Okçuluk branşları içinse aylık 120 TL ücret alınacağı bildirildi.
 
Kardeş İndiriminin de uygulanacağı kurslara kayıt olmak isteyenler, Fırat Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü’ne şahsen başvurmaları gerekecek.
30 Mayıs 2019 Perşembe, 01:47
438 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
FÜ Yaz Spor Okulları’na Kayıtlar Devam Ediyor