310 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürlüğü ve Elazığ İl Müdürlüğü çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) düzenledi.
Fırat Elektrik Dağıtım AŞ Şirket Müdürlüğü ve Elazığ İl Müdürlüğü çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği İSG düzenledi
Müşteri memnuniyetini ve çalışan sağlığını önceleyerek sorumluluk bölgesinde kalitelive kesintisiz elektrik dağıtım hizmetini sunmanın gayretinde olan Fırat EDAŞ, verdiği eğitimlerle çalışanlarının bilgi ve becerisine yatırım yapmayı da ihmal etmiyor. 
 
Fırat EDAŞ Elazığ İl Müdürlüğü toplantı salonunda ‘Sıfır İş Kazası’ sloganıyla verilen eğitimdeçalışanlar;‘Temel İş Güvenliği Kuralları, Yüksekte Çalışma, İlk Yardım’ konularında bilinçlendirildi.
 
Eğitimde çalışanlara işe başlama, iş bitimi esnasında kullanılacak koruyucu ekipmanlar ve koruyucu önlemlerle ilgili bilgiler de paylaşıldı. 
 
Eğitimde ayrıca yaralanmaya veya ölüme sebep olmadan gerçekleşen hasarsız olaylar için ifade edilen ‘Ramak Kala’nınönemine de dikkat çekildi. Ramak kalaların iş yerlerinde büyük kazaların habercisi olduğu ifade edilerek, gerekli tedbirlerin alınması adına asla göz ardı edilmeden İSG uzmanlarına bildirilmesi gerektiği vurgulandı.  
Eğitim sonunda değerlendirme sınavı yapılarak, çalışanların eğitimden edindikleri bilgiler pekiştirildi. 
 
23 Ekim 2018 Salı, 16:57
310 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Fırat Elektrik Dağıtım AŞ Şirket Müdürlüğü ve Elazığ İl Müdürlüğü çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği İSG düzenledi