271 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü yayımladığı mesajla kutlayarak muhtarları unutmadı.
Fırat Elektrik Dağıtım AŞ 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü yayımladığı mesajla kutlayarak muhtarları unutmadı
19 Ekim Muhtarlar Günü’nü yayımladığı kutlama mesajıylamuhtarları unutmayan Fırat EDAŞ, 1829 yılından bu yana ülkemizde faaliyet gösteren muhtarlık müessesinin yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti.
 
Dur durak bilmeden günün her saatindevatandaşlarındertlerine, tasalarına, sevinçlerine ve mutluluklarına ortak olan muhtarların ülkemizde gösterdikleriözverinin tartışılmaz olduğunu ifade eden Fırat EDAŞ, yayımladığı kutlama mesajında şu cümlelere yer verdi: “Muhtarlarımız bir yandan köy ve mahalle sakinlerinin kamu kurum ve kuruluşlarla  ilişkilerinde aracı bir rol oynarken diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi  anlayışının en temel gereksinimlerinden biri olan katılımcılığın sağlanmasında  önemli bir görevi yerine getirmektedir.
 
Ülkemizin en ücra köşesinde gerçekleştikleri hizmetlerlemuhtarlarımız; gerek bizlerin gerekse de sektörümüzün dikkate aldığı önemli paydaşların başında gelmektedir. Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli’nin en uç noktasınaelektrik dağıtım hizmeti ulaştırılmasında muhtarlarımız,bizler için bulundukları yerin adetagözü, kulağı olmuştur. Güçlü ve sürdürülebilir bir iletişim sağlanması adına Fırat EDAŞ olarak, gerçekleştirdiğimiz periyodik ziyaret ve toplantılarla devletimizin uç beyi muhtarlarımızın görüş ve önerilerini almaktayız.
 
Whatsapp grupları ve 7/24 hizmet veren ‘Alo 186’çağrı merkezimizle ilettikleri sorun ve talepleri,hızlı bir şekilde çözmeyede büyük hassasiyet gösteriyoruz. Bu vesile ile bölgede faaliyete başladığımız günden itibarenkaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sağlamadabizlere desteklerini esirgemeyen muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.” 
 
 
20 Ekim 2018 Cumartesi, 09:03
271 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Fırat Elektrik Dağıtım AŞ 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü yayımladığı mesajla kutlayarak muhtarları unutmadı