406 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
FIRAT EDAŞ’A İŞKUR’DAN TEŞEKKÜR
FIRAT EDAŞ’A İŞKUR’DAN TEŞEKKÜR
Bingöl, Elazığ, Malatya, Tunceli illerinde elektrik dağıtım hizmeti sunan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., sorumluluk bölgesinde sağladığıistihdam ile İŞKUR’un teşekkürünü kazandı. 
 
Faaliyet gösterdiği 4 ilde2 bin 450 çalışanı ile kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtım hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmenin gayreti içinde olan Fırat EDAŞ’a bir teşekkür de İŞKUR’dan geldi. Bölge ve ülke istihdamına sağladığı önemli katkılardan dolayı İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü tarafındanteşekkür belgesiile ödüllendirildi. 
 
İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü İş ve Meslek Danışmanı Mehtap Gökalp veSemra Gökalp, Fırat EDAŞ Şirket Müdürlüğü binasına gerçekleştirdiği ziyarette teşekkür belgesini, Fırat EDAŞ Mali ve İdari İşler Müdürü Ahmet Zekai Duman’a ve İK Uzmanı Zeycan Gülcü’ye takdim etti.
 
İŞKUR ile işbirliğine gösterdiği özen ve ülke istihdamına sağladığı ciddi katkıdan ötürü Fırat EDAŞ’ınistihdam açısından bölgenin önemli birdeğeri olduğunu ifade eden İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü İş ve Meslek Danışmanı Mehtap Gökalp, “İŞKUR olarak ilimizde yaptığımız kurumlar arası değerlendirme sonucunda;pek çok alanda istihdam sağlamasının yanında özellikle engelli çalışan kadrosuna gösterdiği hassasiyet ile örnek bir kurum olmasından dolayıFırat EDAŞ’ı teşekküre layık gördük. Önümüzdeki süreçte de işbirliğimizin devam edeceği Fırat EDAŞ’a çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.
 
10 Ekim 2018 Çarşamba, 12:27
406 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
FIRAT EDAŞ’A İŞKUR’DAN TEŞEKKÜR