593 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
FIRAT EDAŞ ELAZIĞ İL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU
FIRAT EDAŞ ELAZIĞ İL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU
Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.’ bölgedeki müşterilerine temas etme noktasında desteklerini esirgemeyen basın temsilcileriyle hem Çalışan Gazeteciler Gününü kutlamak hem de vermiş oldukları destek dolayısıyla teşekkür etmek için kahvaltıda buluştu. 
 
Elektrik dağıtım sektöründe hizmet veren ve dolayısıyla hayatın her alanında enerjisiyle varlığını hissettiren Şirketimiz, gerek gerçekleştirmiş olduğu yatırım, bakım onarım ve aydınlatma çalışmaları ile gerekse mevzuat ve yönetmelikler çerçevesinde yaptığı saha çalışmaları ile müşterilerimizin hayatına doğrudan etki etmektedir. 
 
İşte tam da bu noktada; müşterilerimize en hızlı şekilde temas etmek, en doğru ve kesin bilgiyi ulaştırabilmek bölgemizde faaliyet gösteren basın kuruluşlarımızın desteği ve katkılarıyla mümkün olmaktadır.
 
Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle bir araya geldiğimiz değerli basın temsilcilerimizin gününü kutlarken; katkı ve katılımları dolayısı ile ayrıca teşekkür ederiz. 
 
 
FIRAT EDAŞ
KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİLİĞİ
 
 
09 Ocak 2018 Salı, 12:47
593 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
FIRAT EDAŞ ELAZIĞ İL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU