352 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
FIRAT EDAŞ ÇALIŞANLARINA YATIRIM YAPMAYI SÜRDÜRÜYOR
FIRAT EDAŞ ÇALIŞANLARINA YATIRIM YAPMAYI SÜRDÜRÜYOR
Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş, gelişen yeni sistemlere uyumluluk çerçevesinde teknisyenleri için düzenlediği‘Kablo Eki ve Kablo Başlıkları Montajı’ eğitimi başarı ile tamamlandı. 
 
Sorumluluk bölgesinde kaliteli ve kesintisiz enerji sağlamak için bir yandan yatırımlarına devam eden Fırat EDAŞ, diğer taraftan dauzmanlık gerektiren konularda verdiği eğitimlerleçalışanlarına yatırım yapmayı ihmal etmiyor. Son olarak şebeke yapım işlerinde ve işletme bakım ekiplerinde görev yapan ilgiliteknisyenler için atölye ambarında ‘Kablo Eki ve Kablo Başlıkları Montajı’ eğitimi düzenlendi. Elektriksel ve mekanik enerji devamlılığı açısından büyük önem arz eden eğitim, alanında uzman eğitmenler tarafından teknisyenlere uygulamalı olarak verildi.
 
Eğitimde Bingöl, Elazığ, Malatya, Tunceli birimlerinde görevli teknisyenlerekablo başlığı ve yeraltı kablo ek yapımının püf noktalarının anlatılmasının yanı sıra uygulamalı olarak da gösterildi. Verilen eğitimle Fırat EDAŞ, hem çalışanlarının mesleki gelişim ve uzmanlıklarına katkı koymayı hem de bölgesinde sağladığı enerji dağıtımında en iyi sonucu almayı hedefliyor.
 
 
FIRAT EDAŞ
KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİLİĞİ
 
03 Temmuz 2018 Salı, 13:57
352 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
FIRAT EDAŞ ÇALIŞANLARINA YATIRIM YAPMAYI SÜRDÜRÜYOR