214 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ETSO Kadın Girişimciler Kurulu’ndan Anlamlı Program
ETSO Kadın Girişimciler Kurulu’ndan Anlamlı Program
ETSO Kadın Girişimciler Kurulu tarafından “Mahkûm kadınların masum çocukları için buluşuyoruz” adlı program düzenlendi.
 
ETSO Kadın Girişimciler Kurulu tarafından “Mahkûm Kadınların Masum Çocukları İçin Buluşuyoruz” adlı program düzenlendi. METİN: 
 
FAALİYETLERİMİZ BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE DE DEVAM EDECEKTİR ETSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayşegül Metin, “Sol yanımız, çocuklarımızın, yarınlarımızı emanet edeceğimiz nesiller için ne yapsak azdır. Annelerin suçu her ne olursa olsun bütün çocuklar bizim gözümüzde masumdur. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu olarak yönetimdeki arkadaşlarımla büyük bir heyecan ve istekle programımızı organize ettik. Bu ve benzeri organizasyon faaliyetlerimiz bundan sonraki süreçte de devam edecektir. Kuruluş amacı kadın girişimcilerimize yönelik çalışmalar yapmak ve kadın istihdamı oluşturmasına katkıda bulunmak olan kadın girişimciler kurulu olarak bir yandan şehrimizin kadın girişimciler kazanmasına katkı sağlarken bir yandan şehrimizde ve bölgemizde ki sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde olacağımızın bilinmesini istedim” dedi.
 
 
GENÇ: KENDİNİ SAVUNMA VE KORUMA AMAÇLI KARŞISINA ÇIKMIŞ BİR SUÇLULUK Avukat Seda Demirtaş Genç ise, “Kadın suçluluğu dediğimiz de, en çok karşımıza çıkan, kadınların maruz kaldığı bir takım durumlardan dolayı adam öldürme ve dam yaralama suçları ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu da daha önceden tasarlanmamış aile içi şiddette veya kendilerine fiziki şiddet gösterildiğinde daha önce planlanmamış, kendini savunma ve koruma amaçlı karşısına çıkmış bir suçluluk olarak görüyoruz” diye kaydetti.
 
Konuşmaların ardından program müzik dinletisi ile devam etti.
 
 
 
 
21 Nisan 2019 Pazar, 13:58
214 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ETSO Kadın Girişimciler Kurulu’ndan Anlamlı Program