4230 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ETİ KROM A.Ş’den Harput-Palu Kültür Yolu Projesine Destek
ETİ KROM AŞ’den Harput-Palu Kültür Yolu Projesine Destek
Palu Kaymakamlığı tarafından organize edilen Harput-Palu Kültür Yolu adlı projeye ETİ KROM A.Ş. ‘den destek geldi. 
 
Bölgede iki kadim şehir olan tarihi Harput ve Palu şehirlerini ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmayı, kültürel ve tarihi potansiyellerine vurguyu amaçlayan projede; Uluslararası katılımın olacağı ulusal çapta bir dizi etkinlik yapılacaktır. 11-14 Haziran tarihlerinde Şehir içi Kreteryum Bisiklet Yarışı, Harput Palu arası Yol Bisikleti Yarışı, Harput ve Palu bölgesi Fotomaraton Fotoğraf Yarışması yapılacaktır. Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen projenin, desteklenmeyen kalemleri Eti Krom A.Ş. tarafından desteklenecektir.
 
Eti Krom A.Ş.’de bugün düzenlenen törende Palu Kaymakamı Esengül KORKMAZ ÇİÇEKLİ ile ETİ KROM A.Ş. Genel Müdür Vekili İrfan BAL arasında sponsorluk protokolü imzalandı.  
 
İrfan BAL Eti Krom A.Ş olarak bölgede eğitime, kültürel ve sportif etkinliklere destek olduklarını, yörenin ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtılmasına katkı sunduklarını belirtti.  
 
Palu Kaymakamı Esengül KORKMAZ ÇİÇEKLİ kültürel ve sosyal sorumluluk anlamında ETİ KROM A.Ş.’nin bölgeye ciddi katkılar verdiğini belirterek; Harput-Palu Kültür Yolu projesine verdikleri destekten dolayı ETİ KROM A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri başta olmak üzere yetkililerine teşekkür etti.  
 
 
27 Mayıs 2015 Çarşamba, 18:05
4230 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ETİ KROM AŞ’den Harput-Palu Kültür Yolu Projesine Destek