959 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ERDOĞAN'DAN SERT ELEŞTİRİ
ERDOĞANDAN SERT ELEŞTİRİ
Anadolu Gençlik Hareketi Derneği Genel Başkanı İSMAİL ERDOĞAN Kudüs te yaşanan olaylardan dolayı yazılı bir açıklama yayınladı. Erdoğan açıklamasında şu ifadelere yer verdi.
 
Erdoğan ; Ne kutsiyet bilirler, nede mübarek ay bilirler. Aslında bu zamanlar bilinçli olarak seçiliyor. Dikkat edin dini gün ve gecelerde müslümanlar üzerinde zulümler artmaktadır. Medya bize neyi gösterirse onu görüyoruz. Ama aslında görmediğimiz ve bilmediğimiz o kadar çok şey var ki. Peki biz 1,5 milyar müslüman bu zulüme karşı ne yapıyoruz ? Koca bir hiç .
 
Sadece kınıyoruz. Kınamakla İsrail in zulmü son bulacaksa gece de uyumayıp kınayalım. Nerde bu İslam ülkesi yöneticileri.
 
Neden kimse de ses yok. Kudüs İslam'ın kalbidir. Kudüs ümmetin namusudur. Kudüs aynı zamanda Türkiye'nin var oluşu yada yok oluşu demektir. Neden mi böyle diyorum onu da açıklayayım. Türkiye İslam ülkelerinin lideri konumunda,Türkiye büyük ağabey , Türkiye mazlumların babası , peki biz İsrail e diş geçiremez isek diğer Müslüman ülkeler ses çıkarabilir mi ? Biz İsrail e engel olmazsak bizim güçsüz olduğumuzu sanıp üzerimize daha çok gelmezler mi ? Bunları devlet büyüklerimiz muhakkak ki düşünüp bir yol haritası çizmişlerdir. Sonuç itibariyle devlet aklı başkadır,devlet stratejileri farklıdır. Elbette ki devletimiz gerekeni yapacaktır. Bundan bir şüphemiz yok ama umarım geç kalınmaz.
 
Kudüs yüzdelik ölçek ile değil tamamen bizimdir. Gün gelecek Yahudilerin kurduğu bütün planları başlarına geçireceğiz.
 
Gün gelecek ülkemizdeki gizli misyonerlerin hepsinin boynunu vuracağız. Türk kimliğine bürünmüş, Ermeni ajanlarını tek tek deşifre edip hesap soracağız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyük bir devlettir. Ortadoğu'da bizden başka kimsenin sözü geçemez. Büyük Türk İslam medeniyetini hep birlikte inşaa edeceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Tuttuğunuz oruç , ettiğiniz dualar kabul olsun. Allah'a emanet olun.dedi.
 
Saygılarımla
 
Anadolu Gençlik Hareketi Derneği
Genel Başkanı
İSMAİL ERDOĞAN
17 Mayıs 2018 Perşembe, 12:49
959 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ERDOĞANDAN SERT ELEŞTİRİ