1279 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ERDOĞAN’DAN KOCA’YA ZİYARET
ERDOĞAN’DAN KOCA’YA ZİYARET
Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği (ELSAD) Başkanı Avukat Murat Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Basın ve Medya Cemiyetini ziyaret ettiler. 
 
Ziyaretleri esnasında gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunan ELSAD Başkanı Avukat Murat Erdoğan şehrin bir çok sorununu kendi merkezlerinde masaya yatırdıklarını ve çözüm odaklı çalıştıklarını belirterek şehrin problemlerinin çözümleri hakkında ilgililere tavsiyelerde bulunduklarını da kaydetti.
 
YÖNETİCİLERİMİZ BİZİMLE İSTİŞARE ETSİNLER
 
Siyasi erkin ve kent yöneticilerinin şehir ile alakalı problemlerde kendileri ile istişarelerde bulunmalarının şehir için faydalı olacağını düşündüklerini ifade eden Erdoğan Elazığ’ın bölgede farklı bir İl olduğunu ve güvenlik açısından önemli misyonlar üstlenerek bölgede devletçi yapısıyla her zaman devletinin yanında teröre geçit vermeyen bir özelliğe sahip olduğunun da altını çizdi.  
 
YAŞADIĞIMIZ KENTİ HAK ETTİĞİ YERE TAŞIMAK
 
ELSAD Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin yapmış oldukları ziyaretlerden dolayı kendilerine teşekkür eden Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti (EBMC) Başkanı M. Nafiz KOCA’da sivil toplum kuruluşları olarak hepimizin görevi yaşadığımız kenti bölgede hak ettiği yere taşımak olduğuna vurgu yaparak ELSAD’ın çalışmalarını yakından takip edip takdir ettiklerini söyledi.
 
 
 
 
12 Mart 2018 Pazartesi, 18:06
1279 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
ERDOĞAN’DAN KOCA’YA ZİYARET