700 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ERDOĞAN , Bu Hilal ile Haç'ın Savaşıdır
ERDOĞAN  Bu Hilal ile Haçın Savaşıdır
Dolarda yaşanan aniden yükselme üzerine açıklama yapan ELSAD Başkanı Avukat Murat Erdoğan tüm yaşananların Aslında Hilal ile Haç'ın Savaşı olduğunu belirtti.
 
Türkiye ekonomisinin bu tür badireleri atlatacak güçlü olduğunu açıklayan Başkan Erdoğan sözlerine Şöyle devam etti; ABD ve İsrail 17/25 Aralık da, 15 Temmuzda ,Afrinde yapamadıklarını yine Pkk ve feto ya yaptıramadıklarını Şimdi ise dolarla  yapmaya çalışıyorlar.Bu açık bir savaştır. Ekonomimizi çökerterek bizi yıkmaya çalışıyorlar. Bu sebepledir ki mesele  brunson yada dolar değil mesele milli birliğimiz ve vatanımızdır.
 
Tüm bu yaşananlar sonucu, Elsad olarak bizler Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ,hükümetimizin, devletimizin  yanında olduğumuzu Bildirir bu tür oyunlara millet olarak tarihte geçit vermedik yine vermeyeceğimizi bildirmek isteriz.
 
Tüm bu yaşananlardan çıkarılacak sonuç şudur ki acilen milli Savunma,kendimize özgü milli ekonomi modeli ne geçmemiz gerekli Hatta zaruridir. Bu sebepledir ki yerli ve milli paralarla Ticaret adımını atmalıyız. Yerli malı kullanmalıyız.
 
Bu adım çok önemli bir adımdır ve ABD'nin en çok kızdığı ve bu olayların sebebi olan adımdır.
 
Başkan Erdoğan sözlerini şöyle bitirdi Bir Olalım Diri Olalım kudurmuş  Amerika emperyalizmine karşı hep beraber olalım.
 
Av.Murat ERDOĞAN
Elsad Başkanı
 
13 Ağustos 2018 Pazartesi, 22:37
700 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ERDOĞAN Bu Hilal ile Haçın Savaşıdır