258 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Emniyetten Uyuşturucu Operasyonu
Emniyetten Uyuşturucu Operasyonu
Elazığ'da uyuşturucu ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmada çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirildi.
 
Alınan bilgiye göre, Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu ile mücadele kapsamında Elazığ genelinde meydana gelebilecek uyuşturucu madde kullanımı, ticareti ve sevkiyatının önlenmesine yönelik çalışma yapıldı.
 
Çalışmada Elazığ il merkezinde uyuşturucu madde kullandığı şüphesi ile 1 şahsın yapılan üst aramasında toplam ağırlıkları 5 gr gelen 2 paket esrar maddesi ele geçirildi. Yapılan araştırmalar neticesinde şahsın uyuşturucu maddeyi temin ettiği şüphelinin Ş.B. isimli şahıs olduğu tespit edildi.
 
Şüphelinin ikametine yapılan operasyonda, 11 paket (30gr) skank maddesi, 32 paket (88gr) fişeklenmiş esrar maddesi, 2.250 gr kubar esrar, 79 adet ecstacy hap, 2 kök hint keneviri ve uyuşturucu satışında kullanıldığı değerlendirilen 1 adet hassas terazi ele geçirildi.
 
Konu ile ilgili olarak gözaltına alınan şahıslardan birine uyuşturucu madde kullanmaktan işlem yapıldı. Şüpheli Ş.B. şahıs ise uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
08 Ağustos 2019 Perşembe, 00:57
258 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Emniyetten Uyuşturucu Operasyonu