765 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ELEKTİRİKLER HALEN KESİK
ELEKTİRİKLER HALEN KESİK
Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş tesislerin elektriğinin halen kesik olduğunu belirterek şehrin ileri gelenlerine çağrıda bulundu…
 
Haber: Özgür YILDIRIM
 
Maddi ve manevi anlamda tarihinin belki de en kötü sezonunu yaşayan ve Spor Toto 1.Lig’den küme düşen Bordo-Beyazlı ekibimizin ikamet ettiği Elazığspor Tesisleri’nin halen elektriklerinin kesik olduğu öğrenildi…
 
Henüz küme düşme üzüntüsünü üzerinden atamayan ve yaklaşık 600 Bin TL civarındaki elektrik borcu nedeniyle tesislerinin elektrikleri kesilen Birevim Elazığspor’da Futbol Şube Sorumlusu il yöneticilerine çağrıda bulunarak sorunun biran önce giderilmesini istedi.
 
Yaşanan elektrik sıkıntısından dolayı düzenli sulama yapılamayan ve mevsim sıcaklıklarının artması nedeniyle Elazığspor Tesislerinde antrenman sahalarındaki çimlerin büyük ölçüde kuruduğunu ifade eden Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, hortumla yapılan sulama işlemi kısıtlı imkanlarla istenilen verimi vermediğini, çimlerin büyük bir bölümünün sarardığı söyledi. Yetiş, Elazığspor Tesisleri’nin elektrik sorunun giderilmesi konusunda ilin valisi ve siyasilerin devreye girmesi gerektiğine vurgu yaptı.
 
Elazığspor’un düştüğü yerden birlik ve beraberlik sağlanarak çıkacağına da yürekten inandığını da ifade eden Zafer Yetiş, “Elazığspor eski mutlu günlerine daha da güçlenerek geri dönecektir. Yeterki geçmiş yıllarda yakaladığımız birlik ve beraberlik yeniden olursa. İlin valisi, belediyesi, siyasileri, taraftarı ve basını tek yürek olursa Elazığspor için mutlu günler kaçınılmaz olur.” şeklinde konuştu.
21 Mayıs 2019 Salı, 00:18
765 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ELEKTİRİKLER HALEN KESİK