740 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Elazığspor’un Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü, transfere engel borç ve transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Elazığspor’un Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü transfere engel borç ve transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu
Kulüp Başkanımız Hacı Murat Yümlü, transfere engel borç ve transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 
Transfere engel borcu ortadan kaldırabilmek adına yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Yümlü, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’la görüşerek bu konuda destek sözü aldığını söyledi.
 
 
Elazığspor’a her kesimin destek olması gerektiğini sözlerine ekleyen Hacı Murat Yümlü, “Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz ile bugün bir görüşme yaptık. Elazığspor’un içinde bulunduğu durumu ve sıkıntıları kendileriyle paylaştık. Ayrıca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Asilhan Arslan’la da bir görüşme yaptık. Yaptığımız her iki görüşmede olumlu geçti. Kulübümüzün transfere engel borcunun 1-2 hafta içerisinde çözülmesi adına destek sözü aldık. Ayrıca Belediye Başkanımız 2000 adet, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız ise 2500 adet kombine bilet alarak kulübümüze destek olacaklarını söylediler. Duyarlılıklarından dolayı Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’a ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Asilhan Arslan’a teşekkür ediyorum” dedi.  
 
Transfer çalışmalarına da değinen Başkanımız Hacı Murat Yümlü, “Elazığspor’un mali tablosunu göz önünde bulundurarak transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Elazığspor’un menfaatlerini kendi menfaatlerinden önde tutan bir başkanım ben. Daha öncede söylediğim gibi, biz acele davranarak kulübümüzü zarara uğratmak istemiyoruz. Lüzumsuz harcama yapmayacağız. İyi transferler yapacağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerine yer verdi. 
 
03 Temmuz 2018 Salı, 17:22
740 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Elazığspor’un Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü transfere engel borç ve transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu