9532 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
"Elazığspor'un Bir Takım Problemleri Var"
Elazığsporun Bir Takım Problemleri Var
Daha önce sosyal medyadan Elazığspor Kulübü Başkan adayı olduğunu açıklayan Doç. Dr. Sebahattin Devecioglu, bugün bir basın toplantısı yaparak resmen başkan adayı olduğunu açıkladı. Spor Bilimleri fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, amacının kulübü kurumsallaştırarak, marka değerini artırmak olduğunu söyledi.
 
Vartaş Elazığspor’da, geçtiğimiz ay kulüp başkanının istifa etmesinin ardından Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu adaylığını açıkladı. Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, düzenlediği basın toplantısında Vartaş Elazığspor Kulüp başkanlığına adaylığını açıklayarak, yapacağı projeleri anlattı. Devecioğlu, “Elazığspor Kulübü Derneği tüzüğündeki, üyenin, hak ve görevleri başlıklı yer alan ‘kulübün üyeleri eşit haklara sahiptir. Her üye, tüzükte öngörülen şekil, koşullar içinde seçme ve seçilme hakkına sahiptir’ hükmünden hareketle başkan adayı oldum” dedi. 2 yıl önce hazırladıkları 50. yıl projeleri olduğunu hatırlatan Devecioğlu, “Geçen süre içerisinde bu projeyi geliştirdik. Elazığspor’un bize göre bir takım problemleri var.
 
Biz bu tespit ettiğimiz problemlere çözüm üretmeye çalıştık. Bunları danışma kurullarında yaptığımız çalışmalarla değişim ve gelişim projesi olarak hazırladık. 10 temel başlık ile 75 tane alt başlık belirledik. Biz göreve gelirsek projelerimizi kısa, orta ve uzun vadede gerçekleştirmek istiyoruz” diye konuştu.
 
26 Nisan 2016 Salı, 14:47
9532 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Elazığsporun Bir Takım Problemleri Var