164 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Elazığspor Kulübü’nden Birevim’e Plaket
Elazığspor Kulübü’nden Birevim’e Plaket
Elazığspor Kulübü’nde düzenlenen törenle, Birevim Firmasına Plaket ve Elazığspor forması takdim edildi…
 
Elazığspor Kulübü tarafından düzenlenen programda, Kulübe İsim Sponsoru olarak ciddi bir maddi katkı sağlayan Birevim Şirketine Plaket ve Elazığspor Forması takdim edildi.
 
Saat 14.00’de Birevim Elazığspor Kulübü’nde düzenlenen programa, 2. Başkanlar Mustafa Yentür, Tahir Tunç, Ramazan Yerlikaya, İdari ve Mali İşler Sorumlusu Selami Öztürk, Basın Sözcüsü Burhan Şener ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yanı sıra Birevim İcra Kurulu Üyesi ve Mali İşler Direktörü Mücahid Karabalık ile kısa adı Beka-Der olan Beşeri ve İktisadi kalkınma Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay ile basın mensupları katıldı.
 
Törende ilk olarak söz alan Elazığspor Kulübü 2. Başkanı ve aynı zamanda Elazığ Baro Başkanı olarak görev yapan Av. Mustafa Yentür, desteklerinden dolayı Birevim Şirketi’ne teşekkür ederken, yapılan anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundu.
 
Birevim İcra Kurulu Üyesi ve Mali İşler Direktörü Mücahid Karabalık ise yaptığı değerlendirmede Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın girişimleri sonucunda Elazığspor Kulübü’ne isim sponsoru olduklarını aktarırken, Elazığspor’a katkılarının bundan sonraki süreçte de devam edeceğini söyledi.
 
Konuşmaların ardından Elazığspor Kulübü İdari ve Mali İşler Sorumlusu Selami Öztürk tarafından Birevim İcra Kurulu Üyesi Mücahid Karabalık’a plaket takdim edilirken, Elazığspor Kulübü 2.Başkanı Ramazan Yerlikaya ise üzerinde “Birevim” Yazılı 23 Numaralı Elazığspor Forması hediye etti.
 
25 Mart 2019 Pazartesi, 17:29
164 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Elazığspor Kulübü’nden Birevim’e Plaket