8625 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“ELAZIĞSPOR İÇİN DUA EDECEĞİM”
ELAZIĞSPOR İÇİN DUA EDECEĞİM
Elazığspor Eski Kulüp Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, kamuoyunda kendisiyle ilgili yapılan açıklamalara cevaben bir açıklama yaptı. 
 
Öztürk, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 
 
“Bazı görsel ve yazılı basında, bazı kişi ve kesimler tarafından istifa etmediğime dair aleyhimizde propagandaya dönüşen söylemler kullanılmaktadır.
 
Oysa ki bazı şahıs ve kesimler iyi biliyorlar ki ve bilmeleri lazım ki 28.03.2016 tarihinde istifa ettiğimi ve 29.03.2016 tarihinde ise kulübümüz resmi internet sitesinde gerekçeleri ile birlikte istifamı sunduğumu belirtmiştim.
 
Buna rağmen o tarihten bu tarihe kadar yaşanan olumsuzlukların ve alınan sonuçları tarafıma mal etmeye çalışan kişi ve kesimlere cevaben 28 Mart 2016 tarihli dilekçemi Elazığspor kulübüne sunmuş bulunmaktayım.
 
28 Mart 2016 tarihinden itibaren yaşanan hiç bir sürece dahil olmadığım gibi, kulübümüzün başarılı sonuçlar alması adına, her daim takım kaptanlarımız ve bütün futbolcu kardeşlerimle bire bir görüşerek Süper Lig yolundan şaşılmaması ve takımımızın başarılı olması adına gücüm yettiğince öneriler, tavsiyeler ve manevi desteklerde bulundum.
 
Bu süreçte yaşanan olumsuzluklar ve alınan olumsuz sonuçların şahsımla bağdaştırılması acı bir durumdur.
Bu saatten sonra Elazığsporumuzun başarısı için vefakar bir taraftar olarak dua edeceğimi belirtir, kamuoyuna saygılarımı sunarım.
 
Kamuoyuna duyurulur “  
 
09 Nisan 2016 Cumartesi, 11:39
8625 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ELAZIĞSPOR İÇİN DUA EDECEĞİM