197 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ELAZIĞLI İŞADAMI UĞUR’A KIRGIZSTAN TÜRKİYE DOSTLUK ÖDÜLÜ
ELAZIĞLI İŞADAMI UĞUR’A KIRGIZSTAN TÜRKİYE DOSTLUK ÖDÜLÜ
KIRGİZİSTAN FAHRİ KONSOLOSU ELAZIĞLI BETA ŞİRKETLER GRUBU BAŞKANI İŞADAMI YUSUF UĞUR, İPEKYOLU STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ VE İPEKYOLU YAYIN GRUBU TARAFINDAN DÜZENLENEN ULUSLARARASI 15. İPEKYOLU YILIN ALTIN ADAMLARI ÖDÜL TÖRENİNDE KIRGİZSTAN TÜRKİYE DOSTLUK ÖDÜLÜNÜ ALDI.
 
İPEKYOLU STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ VE İPEKYOLU YAYIN GRUBU TARAFINDAN DÜZENLENEN ULUSLARARASI 15. İPEKYOLU YILIN ALTIN ADAMLARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU.
 
İSTANBUL'DA BİR OTELDE DÜZENLENEN ETKİNLİĞE TÜRKİYE'DEN VE TÜRK DÜNYASINDAN BİRÇOK SİYASETÇİ, DİPLOMATİK MİSYON TEMSİLCİSİ, İŞ ADAMI VE MEDYA MENSUBU KATILDI.
 
YILIN DEVLET ADAMI ÖDÜLÜ'NÜ ÖZBEKİSTAN CUMHURBAŞKANI ŞEVKET MİRZİYOYEV ADINA ÖZBEKİSTAN CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU SHUKHRAT AMİNOV ALDI.
 
KIRGİZSİTAN FAHRİ KONSOLOSU ELAZIĞLI İŞADAMI YUSUF UĞUR İSE TÜRKİYE VE KIRGIZİSTAN ARASINDAKİ İLİŞKİLERİN ARTIRILMASI VE GÜÇLENDİRİLMESİ İÇİN YAPTIĞI ÇALIŞMALARDAN ÖTÜRÜ TÜRKİYE KIRGIZİSTAN DOSTLUK ÖDÜLÜ'NE LAYIK GÖRÜLDÜ
 
UĞUR ÖDÜL TÖRENİNDE YAPTIĞI KONUŞMASINDA ALDIĞI ÖDÜLDEN DUYDUĞU MEMNUNİYETTİ DİLE GETİRDİ. 
UĞUR’A ÖDÜLÜNÜ VEREN İŞADAMI MEHMET ALİ BAYAR İSE, İŞADAMI VE KIRGİZİSTAN FAHRİ KONSOLOSU YUSUF UĞUR İLE İLGİLİ ÖVGÜ DOLU SÖZLERLE BAHSETTİ. 
 
 
20 Nisan 2019 Cumartesi, 16:35
197 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ELAZIĞLI İŞADAMI UĞUR’A KIRGIZSTAN TÜRKİYE DOSTLUK ÖDÜLÜ