1201 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ELAZIĞ’DA TERÖR OPERASYONU
ELAZIĞ’DA TERÖR OPERASYONU
Elazığ merkez ve ilçelerinde il jandarma komutanlığı ile emniyetin ayrı ayrı yaptığı operasyonlarda 16 PKK/KCK şüphelisi ile 1 FETO/PDY şüphelisi gözaltına alınd
 
ı.Elazığ merkez ve ilçelerinde il jandarma komutanlığı ile emniyetin ayrı ayrı yaptığı operasyonlarda 16 PKK/KCK şüphelisi ile 1 FETO/PDY şüphelisi gözaltına alındı.
 
 
Elazığ il jandarma komutanlığı ekipleri sabah saatlerinde 12 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.
 
Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturmalar kapsamında devam eden PKK/KCK operasyonları kapsamında, sosyal medya üzerinden terör örgütü propagandası yaptıkları tespit edilen, önceden adresleri belirlenmiş 12 kişi için yakalama kararına istinaden, sabah saatlerinde 12 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi.
 
Yapılan operasyonda gözaltına alınan 12 kişi Elazığ Eğitim ve araştırma hastanesine getirilere sağlık kontrollerinin ardından Elazığ il jandarma komutanlığına götürüldüler.
 
Operasyonda şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda, 5 Cep Telefonu, 2 Hafıza kartı, 2 Av Tüfeği, 1 sim kart, 1 Dizüstü Bilgisayar, 1 flaş bellek, 3 hard disk ve 1 adet tablet bilgisayara el konuldu.
 
Öte yanda il emniyet müdürlüğü terörle mücadele şube müdürlüğü de aynı saatlerde il merkezinde yaptığı operasyonlara 1 i bayan 4 PKK/KCK şüphelisi ile 1 FETO/PDY şüphelisi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar sağlık kontrolünün ardından sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldüler.
23 Şubat 2017 Perşembe, 12:11
1201 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ELAZIĞ’DA TERÖR OPERASYONU