819 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Elazığ’da Telefon Hastanesi Hizmete Girdi
Elazığ’da Telefon Hastanesi Hizmete Girdi
Elazığ Merkez 22’ler çarşısı altında faaliyete başlayan Telefon Hastanesi Son Model cihazlarla teknik servis ve bakım güvencesiyle vatandaşlara hizmet etmeye başladı.
 
Dağtekin İletişim bünyesinde servis ağını genişleten kuruluş, modern cihazları bünyesine katarak Telefon Hastanesi adı altında Elazığlı vatandaşlara hizmet etmeye başladı. Bir Kadir Dağtekin kuruluşu olan Telefon Hastanesi ( Dağtekin İletişim ) Ayrıca bölgede bir ilki gerçekleştirerek, isteğe göre ve istediğiniz Resim, Fotoğraf, Desen, Resim ve Armalı telefon kılıfları imalatını da vatandaşların hizmetine sunuyor.
 
Günlük yaşantımızın vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefonlarımızı bir an olsun yanımızdan ayırmıyoruz. İş, sosyal medya, bankacılık işlemleri, oyun veya müzik gibi çeşitli alanlarda onları sürekli kullanıyoruz. Durum böyle iken hatalı kullanım, sıvı teması gibi küçük dikkatsizlikler sonucu telefonun düşüp kırılması ile telefonunuz bozulup hasar görebiliyor.
 
Ancak bundan böyle cep telefonum bozuldu diye dert etmeye gerek yok. Artık cep telefonu tamirinde çözümü ayağınıza getiren bir servis var. Elazığ’da faaliyet gösteren Telefon Hastanesi, mobil cihazlarınızın problemlerine çözüm getiriyor. Yerinizden kalkmadan cep telefonu tamiri iddiasıyla yola çıkan Telefon Hastanesi, hızlı ve pratik hizmetiyle, son model cihazlarla teknik servislerde sıra bekleme derdine son veriyor.
 
Telefon Hastanesi ile ekranı kırılmış, çalışmayan, suya düşmüş veya çeşitli sorunları olan akıllı telefonlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde GARANTİLİ bir şekilde tamir ettirmeniz mümkün. Telefon Hastanesinin en önemli özelliği mobil cihazınızı kapınızdan alıp geri evinize teslim ediyor olması. 
 
Telefon Hastanesi’nde telefonunuzun markasını, modelini ve arıza ne olursa olsun, servise geldiği andan itibaren uzman bir ekibin son model cihazlarla önce arıza tespiti yapılıyor ve normal piyasa değerinin üçte bir (3/1) fiyatına garantili bir şekilde size teslim ediliyor. Ayrıca cihazınızda değişen her parça için kullanıcı hatası hariç 6 ay parça garantisi sunuyoruz.
 
 
Telefon Hastanesinin hizmetleri sadece bireysel müşteriler ile sınırlı değil. Kurumsal müşterilerinin birden fazla telefon tamirini talep edip takibini kolayca yapabiliyor.
 
Ayrıca cihazınızda değişen her parça için 6 ay parça garantisi sunuyoruz.
 
Akıllı telefonunuzu tamir ettirecek hızlı, pratik ve sizi yormayacak bir servis arıyorsanız, en doğru adrestesiniz. Kaliteli, güvenilir ve ucuz uygulamalarımız ve uzman ekibimizle cep telefonu tamiri konusunda tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Telefon Hastanesi ile bozulan, kırılan ve arızası olan cep telefonlarınızı içiniz rahat bir şekilde garantili olarak tamir ettirmenin keyfini çıkarın. Şimdilik sadece Elazığ’da hizmet veren servisimiz ileriki günlerde diğer şehirlerde de sizlerle buluşacak.
10 Nisan 2018 Salı, 20:42
819 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Elazığ’da Telefon Hastanesi Hizmete Girdi