406 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Elazığ’da polisin yaptığı uyuşturucu çalışmasında 2 kişi yakalandı.
Elazığ’da polisin yaptığı uyuşturucu çalışmasında 2 kişi yakalandı
Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Elazığ genelinde meydana gelebilecek uyuşturucu madde kullanımı, ticareti ve sevkiyatının önlenmesine yönelik çalışma yaptı.
 
Kent merkezinde şüpheli bir aracı durduran polis, araçta yaptığı aramada, bir kişinin üzerinde 50 adet satışa hazır fişek esrar maddesi, diğer şahıstan ise içimlik esrar maddesi ele geçirdi. 
 
Yakalanan şahıslardan satıcı olduğu belirlenenin ikametinde de uyuşturucu madde araması yapan polis 126 gram toz esrar, 151 gram Kubar esrar, metanfetamin içiminde kullanılan 3 adet cam tüp, 1 adet kurusıkıdan bozma tabanca ve tabancaya ait 9 adet fişek ele geçirdi. 
 
Ayrıca şahıslar hakkında yapılan incelemelerde ise, uyuşturucu kullanıcı şahsın, 1’i cezaevi firarisi suçundan, 2’si uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanmak ve kabul etmek suçundan, 1’i yağma suçundan ve 1’i de resmi belgede sahtecilik suçundan olmak üzere toplam 5 aranma kaydı olduğu tespit edildi. 
 
Şahıslar, haklarında yürütülen adli soruşturma sonucunda sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.
07 Ekim 2018 Pazar, 19:10
406 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Elazığ’da polisin yaptığı uyuşturucu çalışmasında 2 kişi yakalandı