1280 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Elazığ’da Kudüs Protestosu
Elazığ’da Kudüs Protestosu
ABD Başkanı Trump'ın Kudüs kararının ardından tüm yurtta olduğu gibi Elazığ’da da protesto gösterileri düzenlendi.
 
Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyacağını açıklaması tüm yurtta tepkilere neden oldu. Bugün Elazığ’da Cuma namazı çıkışı toplanan kalabalık sloganlarla ABD ve İsrail’i protesto etti.
 
Önce İzzetpaşa Cami avlusunda toplanan kalabalık adına bir konuşma yapan Ak Parti Elazığ il başkanı Ramazan Gürgöze “ ABD başkanının yapmış olduğu konuşmayı talihsizlik ve gaflet olarak nitelendirdi”.
 
Konuşmanın ardından camiden çıkan kalabalık bir gurup Elazığ gazi caddesinde sloganlar atarak öğretmen evi önüne geldi. Burada Ahmet Aytar meydanına geçen gurup adına bir konuşma yapan Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı M.Nafiz KOCA “Eyyy Donald Trump, bu iş burada bitmedi, bunu hesabını da vebalinide çok ağır bir şekilde ödeyeceksin” dedi.
 
 
KUDÜS DAVASI HİÇ BİR SİYASİ EKOLÜN TEKELİNDE DEĞİLDİ
 
Başkan Koca konuşmasının devamında; Geçtiğimiz gün Beyaz Sarayda yaptığı açıklama ile Müslümanların kutsal mabedi olan Kudüs’ü Siyonist israilin başkenti olarak ilan eden Küresel Şeytan ABD’nin başkanı Trump sanıyor ki ben dedim olduyla kalacak, oysaki bir buçuk milyar Müslüman taş olur senin kafana yağar. Tüm dünyanın gözü önünde, Türkiye’yi bypass edip ameliyat yapmaya çalışan ve 15 Temmuz gecesi bu onurlu insanlardan tarihin unutulmaz şamarını yiyen bu küresel şeytan yıllardır Müslümanlar Müslümanları sindirme siyasetiyle bir yere varamayan siyonist ABD şimdi de yeni bir plan ve tuzak peşinde olduğu görülmektedir. Ama unuttuğu bir şey var,  Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır”. Şu bilinmelidir ki Kudüs davası, Mescid-i aksa hiçbir siyasinin ekolün tekelinde değildir.
 
08 Aralık 2017 Cuma, 16:31
1280 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Elazığ’da Kudüs Protestosu