2469 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“ELAZIĞ’A ÖNEMLİ HİZMETLER GETİRECEĞİZ”
ELAZIĞ’A ÖNEMLİ HİZMETLER GETİRECEĞİZ
Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Metin Bulut, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Palu ilçesinde yoğun ilgiyle karşılandı. Çok sayıda aracın konvoyla eşlik ettiği Bulut, Palu ilçesinde vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. 
 
Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Metin Bulut seçim çalışmalarını Palu ilçesinde sürdürdü. Uzun araç kuyruğuyla Palu ilçesine giren Bulut, Palu Belediye Başkanı Sait Dağoğlu’nu makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bulut’un ilçe gezisine teşkilat başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Daha sonra Palu ilçesindeki esnafları ziyaret eden Bulut’a esnaflar da yoğun ilgi gösterdi. Ak Parti’ye desteklerinin 7 Haziran seçimlerinde de devam edeceğini ifade eden vatandaşlar, Metin Bulut’un milletvekili olarak Palu’ya ve Elazığ’a önemli hizmetler getireceklerine inandıklarını vurguladı. 
 
Burada bir açıklama yapan Bulut, Palu halkına ve esnafına gösterdikleri büyük ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, vatandaşları 7 Mayıs’ta İstasyon Meydanında yapılacak Ak Parti mitingine davet etti. 
 
Bulut, açıklamasını şöyle sürdürdü: “7 Haziran seçimleri öncesi tüm aday arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün Palu ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşımızla buluştuk. Onların sorunlarını dinledik. Palu, tarihi, kültürel değerleri ve yetiştirdiği manevi şahsiyetlerle bizim her zaman değer verdiğimiz bir ilçemiz olmuştur. Bizler Palu’nun daha da kalkınması ve gelişmesi için bugüne kadar yaptığımız çalışmalarımızı 7 Haziran sonrasında da milletvekili olarak sürdürmek istiyoruz. Bu görev bize tevdi edildiği takdirde yapacağımız hizmetlerle Palu ilçemizi bölgemizin tarihi ve turistik kenti olma yolunda daha da ileriye taşıyacağız” 
 
Ak Parti Adayı Bulut önceki gün Sürsürü Mahalle mitingine de katılarak vatandaşlardan dua ve destek istedi. Bulut seçim çalışmaları kapsamında ayrıca, Yıldırım Holding’in tesislerini de ziyaret ederek işçilerle buluştu ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. 
 
05 Mayıs 2015 Salı, 15:30
2469 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ELAZIĞ’A ÖNEMLİ HİZMETLER GETİRECEĞİZ