712 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ELAZIĞ VALİSİ SAYIN : ÇETİN OKTAY KALDIRIM 10 NİSAN POLİS GÜNÜNÜ KUTLADI
ELAZIĞ VALİSİ SAYIN  ÇETİN OKTAY KALDIRIM 10 NİSAN POLİS GÜNÜNÜ KUTLADI
Ülkemizde huzur ve güvenliği sağlamada olağanüstü gayretler sergileyen Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173 üncü kuruluş yıl dönümünde, polisimizin haklı gurur ve heyecanını paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.
 
Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden beri; Türk polisi devletin bekası, kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması yanında halkın mal ve can güvenliğini sağlamak için fedakârca çalışmaktadır.
 
Hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan ve mesai mefhumu gözetmeden bu önemli görevi ifa eden Emniyet Teşkilatımız, duyarlı ve vatan sevdası ile dolu halkımızla el ele vererek Elazığımızı bölgesinde her zaman güvenlik açısından bir huzur adası olmasını sağlamıştır. Emniyet mensuplarımızın aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam edeceklerine yürekten inanıyorum. 
 
İlimizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Mensuplarının 10 Nisan Polis Günü’nü içtenlikle kutluyor, aile bireyleri ile birlikte sağlık, huzur ve mutluluklar temenni ediyorum. Vatan, millet ve bayrağı uğruna canlarını feda ederek şehit olan tüm emniyet mensuplarına Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize ve emeklilerimize esenlikler diliyorum.              
 
Çetin Oktay KALDIRIM
             Vali                      
 
09 Nisan 2018 Pazartesi, 12:45
712 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
ELAZIĞ VALİSİ SAYIN ÇETİN OKTAY KALDIRIM 10 NİSAN POLİS GÜNÜNÜ KUTLADI