197 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Elazığ TSO'da Yeni Deprem Yönetmeliği Semineri Verildi
Elazığ TSOda Yeni Deprem Yönetmeliği Semineri Verildi
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile İnşaat Mühendisleri Odası Elazığ Temsilciliği işbirliğinde “Yeni Deprem Yönetmeliği Işığında Geoteknik Raporlar" semireni Elazığ TSO Meclis Toplantı Salonunda Elazığ’da faaliyet gösteren çok sayıda inşaat mühendisi, mimar ve sektör temsilcisinin katılımı ile yapıldı.
 
Doç.Dr. Suha Aksoy tarafından verilen ve Elazığ'da faaliyette bulunan inşaat mühendisi, mimar ve konuyla ilgili iş dünyası temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği seminer Elazığ TSO Meclis Toplantı Salonunda yaklaşık 2 saat sürdü.
 
Aksoy seminer kapsamında; Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği 2018 Işığında Yüzeysel ve Derin Temellerin Tasarımına Kritik Bakış, 2019 Yılı İtibari ile Uygulamaya Giren Türkiye Yeni Deprem Yönetmeliği ile Uyumlu Olarak Yüzeysel ve Derin Temeller Nasıl Tasarlanır?, Eski Yönetmeliğe Kıyasla Yeni Yönetmelikte Göze Çarpan Değişiklik ve Yenilikler ile Geliştirilmesi Gereken Alanlar, Uygulamalı Bir Örnek Üzerinde Yüzeysel ve Derin Temel Tasarımı Hesap Aşamaları Gösterimi" başlıklarında bilgiler verdi.
 
Seminer katılımcıların soru-cevap bölümüyle sona erdi.
 
07 Ekim 2019 Pazartesi, 16:26
197 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Elazığ TSOda Yeni Deprem Yönetmeliği Semineri Verildi