223 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Elazığ TSO Diyarbakır’da
Elazığ TSO Diyarbakır’da
Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genç Girişimciler Kurulu, Diyarbakır Akreditasyon Çalıştayı’na katıldı.
 
Diyarbakır'da ilk kez düzenlenen Oda/Borsa Akreditasyon Çalıştayı 17-19 Ekim tarihlerinde gerçekleşti. Çalıştay’a Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genç Girişimciler Kurulu da katılım gösterdi.
 
Konuşmasında akreditasyon konusunun önemine işaret eden Hisarcıklıoğlu, “Kendimizi devamlı yenilemek ve geliştirmek zorundayız. Kurumsal bir yapıya kavuşmalı, profesyonel şekilde çalışmalıyız. İşte akreditasyon sistemi bize bu konuda en iyi yol haritasıdır. TOBB yönetimi olarak bu işe verdiğimiz önemin bir göstergesi de sistemi ve kriterleri sürekli revize etmemiz. Daha objektif ve daha verimli olabilmek adına; denetimler, ziyaretler ve eğitimlere ayırdığımız kaynağı hep artırıyoruz. Sistemi devamlı geliştirip, daha iyi hale getiriyoruz” dedi.
 
20 Ekim 2019 Pazar, 16:41
223 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Elazığ TSO Diyarbakır’da