88 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“Elazığ TSO Akademi” Eğitimleri Başladı
Elazığ TSO Akademi Eğitimleri Başladı
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde kurulan Elazığ TSO Akademi 2019 yılı eğitim takvimi başladı. Konusunda uzman kurum ve kuruluşlarla yapılan işbirliği neticesinde verilen ve toplumun tüm kesimlerine ücretsiz olarak açık olan Eğitimlere katılım için www.elazigtso.org.tr sitesinden kayıt yaptırmak yeterli…
 
Yıl Sonuna Kadar Her Çarşamba Eğitim Var…
 
Elazığ TSO Akademi tarafından yapılan anketler neticesinde 2019 yılı eğitim takvimi oluşturuldu. 2019 yılının ilk eğitimi 4 Eylül tarihinde Ar-Ge ve İnovasyon konulu olup ikinci eğitim 11 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Trakya ABİGEM ile yapılan işbirliği neticesinde “İşletmelerde Kriz Yönetimi” konulu eğitimin başta tüm Oda Üyeleri olmak üzere, sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları ve ilgili tüm kesimlere açık olduğu bildirildi. Konusunda uzman eğitmen Süleyman Işık tarafından verilecek eğitim Elazığ TSO Konferans Salonunda 10.00-16.00 saatlerinde verilecek. Eğitimin ardından, tüm katılımcılara sertifika verilecek.
 
Arslan: Bu Eğitimler Kaçmaz!..
 
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ TSO Akademi tarafından organize edilen eğitimlerin toplumun tüm kesimlerini yakından ilgilendirdiğini belirterek, kaçırılmayacak bir fırsat olarak görülmesi gerektiğine işaret etti.
 
Başkan Arslan değerlendirmesinde, “Elazığ TSO Akademi bünyesinde görev alan arkadaşlarımız ve akademisyenlerimiz tarafından oluşturulan eğitim takvimi iş dünyamızın ve birey anlamında her kesimi yakından ilgilendiren konuları içermektedir. Birim tarafından yapılan araştırmada ülkemizin farklı bölgelerinde de en fazla tercih edilen eğitim konuları seçilmiştir. Dolayısı ile son derece güncel ve herkese faydalı olacak bu eğitimlere ücretsiz olarak katılım ve sertifika alma imkanı sağlamış bulunmaktayız. Yüksek maliyetlerle alınabilecek bu eğitimleri tabiri caizse Üyelerimizin ve tüm toplumun ayağına getirmiş bulunmaktayız. Eğitim ortamımız son derece uygun ve ulaşılabilirdir. Ben başta üyelerimiz olmak üzere, sivil toplum kuruluşlarımız, öğrencilerimiz ve ilgili vatandaşlarımızın bu önemli fırsatı iyi değerlendirmelerini önemle ifade etmek istiyorum” dedi.
10 Eylül 2019 Salı, 21:03
88 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Elazığ TSO Akademi Eğitimleri Başladı