1027 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“ELAZIĞ TKDK’DAN GAZETEMİZE ZİYARET”
ELAZIĞ TKDK’DAN GAZETEMİZE ZİYARET
TKDK Elazığ İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz Yeni Ufuk Gazetemizi ziyaret etti .
 
Ziyaret sırasında Genel Yayın Yönetmenimiz Mehmet Nafiz Koca ‘ya, TKDK’nın desteklediği hibe programlarının duyurulmasında gazetemizin gösterdiği hassasiyetten dolayı memnuniyetini dile getiren İl Koordinatör Vekili Yılmaz şunları ifade etti.
 
“ Elazığ TKDK’nın kuruluşundan itibaren İl Koordinatörlüğü’nde çeşitli kademelerde görevlerde bulundum. Bu gün bu ziyareti gerçekleştirmemin sebebi, IPARD II programının 1. Çağrısında 42 il arasından birinci sırada yer almanın haklı gururunu yaşarken, bu başarının gerçekleşmesinin önemli ayaklarından biri olan siz değerli basın ve medya emekçilerinin de hakkını teslim etmek amacıyla buradayım. Yine şu an 2. Çağrı ilanı kapsamında 103 diye tabir ettiğimiz ‘Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması’ tedbirinden kabul edeceğimiz projelerle alakalı bilgi alışverişinde bulunmak istedim. Bu tedbirden proje başvuruları 06.09.2017 tarihinde başlayacak olup 28.09.2017 tarihinde son bulacaktır. 122 milyon Avroluk bir bütçe ayrılmış olup, bu alanda ki hibe oranımız %50 ve KDV den muaf yatırımlar olacaktır. Yine bu tedbirde atık yönetimine yönelik uygun harcamalara %10 ilave hibe desteği mevcuttur. Tüm yatırımcılarımızı İl Koordinatörlüğü’müze bekliyoruz. Genç ve dinamik bir ekibimiz var. Hepimiz bu ile hizmet etmek için mesai kavramına takılmadan gönülden çalışmamızı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. İnşallah bu heves ve heyecanımız yatırımlara dönüştükçe daha da artacaktır” dedi.
 
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Nafiz Koca, İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirip şunları ifade etti. “ Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Biz, yayın politikamız gereği Elazığ’ımıza, Ülke’mize hizmet noktasında emeği olan herkese destek oluyoruz. Eleştiri gerektiği yerde de yine aynı hizmetlerin devamı için eleştirilerimizi de kaleme alıyoruz. Elazığ TKDK’nın, kuruluşundan beri  Elazığ’ın yatırımlardan ve hibe desteklemelerinden en üst seviyede faydalanabilmesi için çalıştığını görüyoruz. Yine Koordinatörlük personeliyle tanışan herkesin olumlu yorumlar yaptığına da şahit oluyoruz. İnşallah bu verimli çalışmalarınız devam edecektir. 42 il arasında Birınci Olmanızı ayrıca tebrik ediyorum” dedi.
 
10 Ağustos 2017 Perşembe, 09:41
1027 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ELAZIĞ TKDK’DAN GAZETEMİZE ZİYARET