629 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Elazığ Teröre Karşı Her Zaman Kale Gibi Durmuştur
Elazığ Teröre Karşı Her Zaman Kale Gibi Durmuştur
18 Ağustos 2016 tarihinde Elazığ Emniyet Müdürlüğüne yapılan ve 3 polis memurunun şehit olduğu, 217 kişinin de yaralandığı hain saldırının 3. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren
 
Hain saldırının hain terör örgütü PKK’nın gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koyduğunu ancak Elazığ’ın teröre karşı kale gibi ayakta durarak teröre geçit vermeyeceğini gösterdiğini kaydetti.
 
Özeren açıklamasında şunları kaydetti, “18 Ağustos 2016 tarihi Elazığ için kara bir gün olmakla beraber Elazığ halkının dayanışmasını, teröre karşı duruşunu göstermesi bakımından çok önemli bir gün olarak tarihe geçmiştir. O gün Elâzığ halkı hain saldırının ardından dakikalar içerisinde olay yerine akın etmiş, ambulansların gelmesinden önce seferber olarak bütün yaralıları hastanelere ulaştırmışlardır. Bu durum Elâzığ halkının teröre karşı net duruşunun ve ülkesine, bayrağına karşı tavrının en güzel örneğidir. Hain saldırı Elazığ’ın huzur iklimini bozamamış ve hemşerilerimiz birlik ve beraberliklerini dün olduğu gibi o günde göstermişlerdir. Hain saldırıda şehit olan vatan evlatlarını bir kez daha rahmetle anarken Elazığlıları 15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminde olduğu gibi gösterdikleri duyarlılıklarından dolayı bir kez daha saygıyla anıyor, milletimizin bir daha benzeri acıları yaşamamasını diliyorum”.
18 Ağustos 2019 Pazar, 13:03
629 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Elazığ Teröre Karşı Her Zaman Kale Gibi Durmuştur