855 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ELAZIĞ STRATEJİK ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ ERKEN SEÇİM BASIN BİLDİRİSİDİR
ELAZIĞ STRATEJİK ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ ERKEN SEÇİM BASIN BİLDİRİSİDİR
Elsad olarak erken seçim kararını olumlu buluyoruz.Öncelikle 24 haziran 2018 de yapılacak olan erken seçim tüm ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.
 
Cumhurbaşkanımızın kısaca ifade ettiği gibi özellikle dış politikadaki gelinen son durum, ülkemizin ekonomik olarak kıskaç altına alınma çabaları, bölgemizde özellikle Ortadoğu coğrafyasında oynanan oyunların  getirdiği belirsizlikleri ve tehlikeleri aşmak için erken seçim kararı doğru bir tercihtir.
 
Bizim şu an gayrı resmi bir şekilde Haçlı ve Siyonist ittifakı ile savaşta olduğumuz hatırdan çıkarılmamalıdır. Türkiye hain 15 Temmuz darbe ve işgal girişimini püskürtmüş, ardından Fırat Kalkanı ve Zeytindalı harekatlarını başarıyla tamamlamış ve PKK-YPG terör örgütüne içte ve dışta  büyük darbe vurmuştur. Bunlarla beraber bölgede Batı endeksli  benzer tehditlere maruz  Rusya ve İran’la bir tür ittifak yapmış, sonuçta bölgede önemli bir güç merkezi olduğunu tekrar hatırlatmış ve batının birçok oyununu bozmuştur.
 
Tam da bu nedenle Siyonist İsrail adına hareket eden,ayrıca  enerji kaynaklarına sahip olmak Türkiye’yi devre dışı bırakmak, bölmek için uğraşan Evangelist ABD yönetimi Suud, Mısır, İsrail ile birlikte hareket ederek bölgede yeni bir cephe oluşturmaya çalışmaktadır.  Dolayısıyla artık yeni bir yönetim şekline evet demiş ülkemizde bu sistemin bir an önce hayata geçirilmesi elzem olmuştur.
 
Kudurmuş bir şekilde saldıran batı emperyalizmine karşı ekonomi alanında bir an önce bize özgü 1400 yıllık İslam medeniyetine yakışır yerli ve milli ekonomik sistemler oluşturulmalı ve bu tür saldırlar için gerekli tedbirler alınmalıdır. Ayrıca; düşmanınızın silahı ile silahlanın ilahi emri gereği ordumuz yerli ve milli silahlarla daha da güçlendirilmelidir. Bir nevi eğitim seferberliği ilan edilerek milli ve manevi yönü güçlü nesiller yetiştirilmelidir. 
 
Gerekli siyasi, askeri ve ekonomik tedbirlerin ve hamlelerin  zaman geçirmeden hayata geçirilebilmesi için Başkanlık sisteminin tüm kurum ve kuruluşları ile hayata geçirilmesi  hayati öneme sahiptir. 
 
Demokratik, şeffaf ve nezakete dayalı bir seçim geçirmemiz dileğiyle tekrar seçimlerin milletimize  hayırlı olmasını Cenabı Haktan diliyoruz.
 
Elsad Bşk 
Avukat Murat ERDOĞAN
 
20 Nisan 2018 Cuma, 12:30
855 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ELAZIĞ STRATEJİK ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ ERKEN SEÇİM BASIN BİLDİRİSİDİR