299 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Elazığ Merkezli Uyuşturucu Operasyonunda 4 Tutuklama
Elazığ Merkezli Uyuşturucu Operasyonunda 4 Tutuklama
 
Elazığ'da uyuşturucu ile mücadele kapsamında eş zamanlı düzenlenen operasyonlarda çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirildi. Operasyonlarda uyuşturucu madde ticareti yaptıkları tespit edilen 4 şüpheli tutuklandı, 11 şahıs hakkında da uyuşturucu madde kullanmaktan yasal işlem yapıldı.
 
Alınan bilgiye göre, Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce 11.11.2019 tarihinde, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları tespit edilen şahıslara yönelik olarak Elazığ merkez ve Diyarbakır ilinde belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon yapıldı. 
 
Operasyonda L.C., M.D., E.Y. ve O.I. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda ise 78 gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiş olup işlemlerinin ardından 12.11.2019 tarihinde adli mercilere sevk edilen şahıslar tutuklanarak ceza evine gönderildi.
 
Ayrıca, uyuşturucu ile mücadele kapsamında ilimiz genelinde meydana gelebilecek uyuşturucu madde kullanımı, ticareti ve sevkiyatının önlenmesine yönelik olarak 06-10 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılan çalışmalar sırasında da; 1 şahsa uyuşturucu madde ticareti yapmaktan ve 10 şahsa da uyuşturucu madde kullanmaktan gerekli yasal işlemler yapıldı. Şahısların yapılan üst aramalarında ise 100 gr kubar esrar maddesi, 0.52 gr toz esrar ve 1 beste (içimlik) metamfetamin maddesi ele geçirildi.
12 Kasım 2019 Salı, 17:45
299 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Elazığ Merkezli Uyuşturucu Operasyonunda 4 Tutuklama