891 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR U-16 FUTBOL TAKIMI ELAZIĞ ŞAMPİYONU OLDU…
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR U-16 FUTBOL TAKIMI ELAZIĞ ŞAMPİYONU OLDU…
2017-2018 Futbol Sezonunda Elazığ İl Özel İdare Spor U-16 futbol takımı rakibi Elaziz Belediye Sporla 2-2 kalarak Elazığ Şampiyonu oldu. 
 
Yedi takımın katılımı ile çift devreli lig usulüne göre oynanan U-16 liginin son müsabakasında rakibi Elaziz Belediye Sporla berabere kalarak şampiyon olup ilimizi Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.
 
Elazığ İl Özel İdare Spor takımı şampiyonluk kupasını Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekilimiz İbrahim YALINIZ ‘ın elinden aldı.
 
Yapılan kupa törenine TFF Futbol İl Temsilcisi Mustafa GÜR, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekilimiz İbrahim YALINIZ ile çok sayıda yönetici ve taraftarlar katıldı.
 
Kupa töreninde bir konuşma yapan TFF Elazığ İl Temsilcisi Mustafa GÜR yapmış olduğu açıklamada; “Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak vizyon ve misyonumuz çerçevesinde, gençlerimizi topluma kazandırma adına çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmektedir. U-16 Türkiye Şampiyonasına katılacak olan Elazığ İl Özel İdare Spor takımını tebrik ediyorum. Türkiye Şampiyonasında İlimizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden güzel haberler ile döneceklerinden şüphemiz yoktur.
 
Bu kategoriye katılan diğer takımlarımızı da kutluyor ve 2017-2018 Futbol Sezonunda U-16 ligi kategorisinde şampiyon olan Elazığ İl Özel İdare Spor takımını tebrik ediyor, emeği geçen yönetici ve teknik heyetine de teşekkürlerimi sunuyorum dedikten sonra Elazığ İl Özel İdare Spor Takımına şampiyonluk kupasını vermek üzere Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekilimiz İbrahim YALINIZ ‘ı davet etti.
 
Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olarak Elazığ İl Özel İdare Spor takımımızı tebrik eder; emeği geçen sporcularımıza, antrenörlerimize ve yöneticilerimize teşekkürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz.
 
03 Şubat 2018 Cumartesi, 19:36
891 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR U-16 FUTBOL TAKIMI ELAZIĞ ŞAMPİYONU OLDU…