611 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ELAZIĞ ASKF- ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI "AMATÖR SPOR HAFTASI"
ELAZIĞ ASKF- ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI AMATÖR SPOR HAFTASI
Gençlik Ve Spor Bakanlığı İle Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Tarafından 9-15 Ekim Tarihleri Arasında Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor…
 
Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanımız Şahin ŞERİFOĞULLARI Amatör Spor Haftası dolayısı ile yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi.
 
Amatör sporun toplumların kaynaşması birlik beraberliğinin sağlamlaştırılması sosyal ihtiyaçların karşılanması sağlıklı yaşamın toplumlarda olgun seviyeye gelmesi bakımından çok önemli bir unsur olduğunu ifade eden Şerifoğulları, Amatör sporu o toplumda yasayan her bireyin mutlaka yaptığını bunun için farkındalık ortamlarının hazır hale getirilmesinin elzem olduğunu belirtti.
 
Federasyon Başkanımız Şerifoğulları, İlimizde Amatör spor ve sporcuya tesisler kazandırmanın çok önemli olduğunu ifade ederek “Elazığ’ da amatör spor branşlarında İlimizi, ülke ve ulusal anlamda destekleyen birçok sporcumuz ve bunları destekleyen yöneticilerimiz, velilerimiz ve antrenörlerimizi tebrik ediyoruz.
 
Amatör kulüplerimiz ve sporcularımız için toplumun bütün kurumlarının birlik ve beraberlik içinde destek olmalarını temenni ediyoruz.
 
Bu duygu ve düşünceler ışığında Amatör spora destek olan ve tesisleşme konusunda öncü rol oynayan Gençlik ve Spor Bakanımıza, Elazığ Valimize, Elazığ Milletvekillerimize, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüze teşekkür ediyoruz “ dedi.
Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Kapsamında 13 Ekim 2017 Cuma Günü Hava Durumu Müsait İse Gençlik Merkezi Sentetik Sahada, Hava Durumu Müsait Değil İse Yakup Kılıç Spor Salonunda Saat 14:00 ‘da Amatör Spor Kulüplerimize Malzeme Dağıtımı Yapılacaktır.
 
Amatör Spor Branşlarında Yapılan Müsabakaların Ödül Töreni 13 Ekim 2017 Cuma Günü Saat 15:00 ‘da Yakup Kılıç Spor Salonunda Yapılacaktır.
 
11 Ekim 2017 Çarşamba, 23:45
611 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
ELAZIĞ ASKF- ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI AMATÖR SPOR HAFTASI