159 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Dumandağ: "Elazığ ve Erzurum İki Kardeş Şehir"
Dumandağ Elazığ ve Erzurum İki Kardeş Şehir
 
Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Demir,  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti.
 
Ziyarette konuşan Başkan Dumandağ, Elazığ ve Erzurum’un hem kültür bakımından hem örf adet bakımından iki  kardeş şehir olduğuna değindi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,  Başkan Mehmet Ali Dumandağ'a hediyelerini takdim etti.
 
Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Demir Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Akar’ı makamında ziyaret etti. Kendilerini bu sıcak karşılamalarından dolayı Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Akar’a teşekkür etti .
 
Başkan Dumandağ, kendi aile şirketi olan Elazığ Yem AŞ. Doğu Anadolu Erzurum 2. Tarım ve  Hayvancılık Fuarında yerini aldı. 
 
Erzurum'un tarım ve hayvancılık kenti olduğunu ifade eden Dumandağ;  "Türkiye'deki toplam meraların yüzde 13'ü Erzurum'da. Yani ülkemizde en fazla merası olan ili Erzurum" dedi.
 
Dumandağ, Doğu Anadolu Erzurum 2. Tarım ve Erzurum Hayvancılık Fuarı Doğu Anadolu tarım ve hayvancılığını canlandırdığını ifade etti.
 
Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarında stantları ziyaret eden Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ,  Erzurum Ticaret Borsasını ve İran Başkonsolosluk stant’ını ziyaret ederek İran İslam Cumhuriyeti Erzurum Başkonsolosu Mohsen Sheikhlou ile birlikte bir süre sohbet etti.
 
 Bu organizasyon’da emeği geçen Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Akar, Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Hakan Oral  başta olmak üzere tüm ilgililere teşekkür etti.
 
22 Eylül 2019 Pazar, 15:41
159 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Dumandağ Elazığ ve Erzurum İki Kardeş Şehir