9878 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
DOSTLUK KAZANDI
DOSTLUK KAZANDI
PTT 1. Lig'de mücadele eden ELAZIĞSPOR VE MALATYASPOR 1.02.2016 tarihinde Doğu derbisinde karşı karşıya gelirken, ezeli rekabet öncesi Elazığ ve Malatya Basın Medya Cemiyetleri İl Özel İdaresi spor kompleksinde dostluk maçı yaptılar.
 
Müsabakayı Elazığ Valisi Sayın Murat ZORLUOĞLU, İl Özel İdare Gn. Sekreteri Nazif BİLGİNOĞLU, GHSİM Sedat ACAR, Elazığspor Bşk. Selçuk ÖZTÜRK, Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti  Başkanı  Nafiz KOCA, Star Haber Gazetesi sahibi Serkan GÜRTÜRK,  Kanal E Spor Koordinatörü Coşkun KAMAÇ,  Kanal E Spor Müdürü Mustafa GÜR ve bir çok basın mensupları takip ettiler..
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti kadrosunda Aile Sosyal Ve Politikalar İl Müdürü Suat KENÇ,  Gençlik Hizmetleri Sporİil Müdürlüğü, Şube Müdürleri Abdulsamet EREN ve Tekin BULUT, Turan Medya Genel Müdürü Murat TURAN, Kanal FIRAT Spor Müdürü Sefahan ADIGÜZEL, Kanal E spor yorumcuları eski Elazığspor Kaptan-ı Eren KURNAZ ile Yeni Ufuk Gazetesi Köşe Yazarları’ndan Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Kadri Kulualp, Eski Elazığspor'lu Fırat, il özel idaresi basketbol sportif direktörü Halit Ziya Ağcabay'dan oluşurken, Maçın hakemligini Elazığ Şehir Gazetesi sahibi Hakan ESEN yaptı. 
 
Müsabakayı Malatya BMC 4-2 kazandı. Fakat maç sonunda gerek ilimiz valisi Murat ZORLUOĞLU gereksede Basın medya cemiyetleri Başkan'larının yaptığı açıklamada dostluğun  kazandığını söylediler.
 
 
 
 
 
22 Şubat 2016 Pazartesi, 12:16
9878 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
DOSTLUK KAZANDI