121 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Diyanet Sen'den Yeni Ufuk Gazetesi'neTebrik Ziyareti
Diyanet Senden Yeni Ufuk GazetesineTebrik Ziyareti
 
Diyanet Sen Elazığ Başkanı Murat Ergen ve yönetim kurulu üyeleri, yayın hayatının 17. yılını kutlayan  Yeni Ufuk Gazetesini ziyaret etti. 
 
Yeni Ufuk Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Nafiz Koca ve Yazı İşleri Müdürü Dilek Erbaş Yıldırım ile görüşen Başkan Ergen ve yönetim kurulu üyeleri, gazetenin kuruluş yıldönümünü tebrik ederek, yayın hayatında başarılar diledi.  
 
ERGEN: "YENİ UFUK, TOPLUMUN DERTLERİYLE İLGİNEN CESUR BİR GAZETE"
 
Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Diyanet Sen Elazığ Başkanı Murat Ergen, "Yeni Ufuk Gazetesinin 17. yaşına girmesi vesilesi ile ziyarete geldik. Elazığ çok geçmişe dayanan gazetecilik ve basın kültürüne sahip bir il. Bu konuda belki de Türkiye'de örnek illerden birisi. Tabi Yeni Ufuk Gazetesi klasik gazetecilik anlayışının biraz daha dışında. Toplumun dikkatini çeken, toplumun dertleriyle ilgilenen, cesurca, korkmadan gerçekleri haykıran gazetecilik anlayışıyla yola çıktı. Bu şekilde gazetecilik anlayışı ile biz Yeni Ufuk Gazetesini tanıdık." dedi. 
 
"GÖREN GÖZÜMÜZ, İŞİTEN KULAĞIMIZ OLDU"
 
Yeni Ufuk Gazetesi'nin yıllardır hem Elazığ'ın problemleri hem ülkenin problemleriyle ilgili sıkıntıları, sorunları ve çözüm önerilerini gündeme taşıdığını vurgulayan Ergen,  "Bu noktada Yeni Ufuk Gazetesi'nin işiten kulağımız, gören gözümüz olma noktasında gerçekten güzel bir misyonu var. İnşallah bundan sonraki süreçte de Yeni Ufuk Gazetesi daha aktif bir şekilde hayatta kalmasını, Elazığ'a hizmet etmesini temenni temenni ediyorum. Nice 17. yıllara diliyorum."
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeni Ufuk Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Nafiz Koca, Diyanet Sen Elazığ Başkanı Murat Ergen ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 
 
 
09 Ekim 2019 Çarşamba, 13:33
121 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Diyanet Senden Yeni Ufuk GazetesineTebrik Ziyareti