264 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Demirbağ, Sorunları Yerinde Dinledi
Demirbağ Sorunları Yerinde Dinledi
Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, siyasi parti temsilcileri, Efrayim Ünalan, belediye meclis üyeleri ve vatandaşların da yer aldığı toplantıya Tarhana köyü Muhtarı Mehmet Suat Erginöz, Andıla Köyü Muhtarı Fikri Yıldırım, Gökdere Muhtarı Derviş Akbulut, Akbulut Köyü Muhtarı Hanifi Önalp, Atik Köyü Muhtarı Ayhan Çelik, Küçükçaltı Köyü Muhtarı İdris Doğan, Bulgurdere Köyü Muhtarı Ahmet Öztürk, Kasil Köyü Muhtarı İsa Erginöz katıldı.
 
MUHTARLARDAN DEMİRBAĞ’A TEŞEKKÜR
 
Milletvekili Demirbağ’a çalışmalarına katkı sunduğu için teşekkür eden muhtarlar, acil çözüm bekleyen sorunlarını da bire bir iletme fırsatı buldular. 
 
Muhtarların yerel yönetimlerde kendileri için son derece önem arz ettiğini belirten Milletvekili Zülfü Demirbağ, "Meclis çalışmalarından fırsat bulduğumuz süre içerisinde ilçelerimizi ziyaret ediyor ve  burada vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bugün de  Palu ilçemiz sınırlarında görev yapan kıymetli muhtarlarımızla buluştuk, onların sorunlarını yerinde inceledik, taleplerini değerlendirdik. Sorunlarına çözüm aradık. Katılım gösterdikleri için ben hepsine tek tek teşekkür ediyorum” dedi. 
 
11 Eylül 2019 Çarşamba, 18:17
264 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Demirbağ Sorunları Yerinde Dinledi