486 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Demir; "Mazbatasını Alamamış Milletvekiliyim"
Demir Mazbatasını Alamamış Milletvekiliyim
MHP Elazığ eski İl Başkanı ve milletvekili adayı Oğuzhan Demir, Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı, Günışığı ve Yeni Ufuk Gazeteleri Genel Yayın Yönetmeni Nafiz Koca'yı ziyaret etti. 
 
Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Oğuzhan Demir, Usta Gazeteci Nafiz Koca ile birlikte Ülke ve Elazığ siyasetindeki gelişmeleri değerlendirdiklerini söyledi. 
 
Gazeteci Nafiz Koca'nın, Elazığ basınının önde gelen isimlerinden biri olduğunu ifade eden Demir, "Nafiz Bey, mesleğe emeği geçmiş, gerçekten basın ahlakına hakkıyla riayet edip, cesur yorumlar yapan bir gazeteci. Nafiz Beyi ziyaret edip Elazığ gündemiyle alakalı değerlendirmelerde bulunduk. Türkiye'nin içinde bulunduğu sıkıntılı süreçle alakalı neler yapılabilir, sonuçları neler getirir konularında fikir teatisinde bulunduk. Hocamın değerli fikirlerinden faydalandık. Biz kendi fikirlerimizi anlatabilme imkanına sahip olduk. İlerleyen süreçte basınla duyurmasını istediğimiz fikirlerimizi paylaşma konusunda destek talebinde bulunduk. Sağ olsun kendileri de medya olarak gerektiği zaman destek olacaklarını söylediler. Bizi ağırladıkları için kendilerine teşekkür ederim" dedi. 
 
Tecrübeli siyasetçi Oğuzhan Demir, siyaseti bırakmadığını, ilerleyen dönemlerde yeniden siyasetin içinde olacağını belirterek, "24 Haziran genel seçimleri için il başkanlığı görevinden istifa edip, sayın genel başkanımızın talimatları doğrultusunda MHP'den birinci sıra milletvekili adayı olduk. Şehirde seçimi kazanıp, yurt dışı oylarıyla gidememiş, Elazığlının seçip, mazbatasını alamamış Elazığ'ın vekiliyim ben. Bu durumdaki bir insanın siyasete küsmesi veya siyaseti bırakması gibi bir durum mümkün değil. Biz Elazığlı hemşehrilerimizi seviyoruz, sayıyoruz. Oy versin,  vermesin hepsi bizim için çok kıymetliler. Onlara hizmet edebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tabi şimdi mevcut durum içerisinde aktif bir görevimiz olmadığı için sanki öyle bir durum varmış gibi görünüyor ama siyasette aktif olacağız. Takdir genel başkanımıza aittir. Hangi vazifeyi bize uygun görürse biz de onların talimatı doğrultusunda her vazifeyi hakkıyla yerine getiririz inşallah." diye konuştu.
07 Ekim 2019 Pazartesi, 23:32
486 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Demir Mazbatasını Alamamış Milletvekiliyim