119 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Demir Kızların Rakipleri Belli Oldu
Demir Kızların Rakipleri Belli Oldu
Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü Antrenörü İsmail Bayraktar, sakatsız, kazasız bir sezon temennisinde bulundu…
 
Deplasmanlı Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele eden ve ilimizi hentbol alanında başarılı bir şekilde temsil eden Elazığ Sosyal Yardımlaşma hentbol takımının 2019-2020 sezonunda rakipleri belli oldu…
 
Alt yapıdan yetiştirdiği öğrencilerle 1.Ligde başarılı bir grafik çizen sahanın demir kızları yeni sezonda hedef olarak ligi orta sıralarda bitirmeyi istiyor. 
 
Konuyla ilgili gazetemize bir değerlendirme yapan takım antrenörü İsmail BAYRAKTAR;
 
“Öncelikle tüm takımlara kazasız belasız sakatsız bir sezon dilerim. Bu sene 1. Lig, Süper Lig’den daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Özellikle Süper Lig’de küçülmeye giden 1. Lig’de yollarına devam eden Aksaray Belediye Polatlı Belediye lige ayrı bir hava katacağını düşünüyorum. Biz ESYSK olarak alt yapıdan yetiştirdiğimiz sporcularla yolumuza devam edeceğiz. Amacımız kendi çocuklarımızla ligde kalmak ve onların müsabakalarda daha çok yer almalarını sağlamak istiyoruz.  Rakiplerimize şöyle bakınca alt yapı müsabakaları hariç, nerdeyse tüm rakipler 1000 km civarında uzaklıkta bu da bu sezon ligde ortalama 19 bin km yol yapacağımız gösteriyor. Umarım yol konusunda bir destek bulup, İzmir Antalya ve Tekirdağ deplasmanlarına uçakla gidebiliriz.  Fikstür 5 Eylül’de çekilecek ilk maçımızı ise 29 Eylül’de oynayacağız. Tekrardan tüm takımlara başarılar dilerim.” dedi.
 
 
 
 
22 Ağustos 2019 Perşembe, 16:15
119 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Demir Kızların Rakipleri Belli Oldu