206 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Dedem Abdulhamid Han Paneli
Dedem Abdulhamid Han Paneli
 
“ DEDEM ABDULHAMİD HAN ” adlı programaElazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Yeniden Refah Partisi Kurucular Kurulu üyesi, MKYK üyesi ve Genel Başkan Baş DanışmanıSultan Abdülhamit Han’ın 4. Kuşak Torunu Şehzade Kayıhan Osmanoğlu ve Tarihçi Yazar Şafak Tunç da katıldı.
 
Yeniden Refah Partisi iş teşkilatından yapılan açıklamada, “ DEDEM ABDULHAMİD HAN ” adlı Panele Yeniden Refah Partisi Kurucular Kurulu üyesi, MKYK üyesi ve Genel Başkan Baş DanışmanıSultan Abdülhamit Han Hz. Torunu Şehzade Kayıhan Osmanoğlu, Tarihçi Yazar Şafak Tunç ve birçok siyasi partinin temsilcileri STK temsilcileri ve dinleyiciler katıldı. Şehzade Kayıhan Osmanoğlu ve Yazar Şafak Tunç kürsüye davet edildi. Kayıhan Osmanoğlu “ Af Kanunu “ hakkında bilgiler verdi. Kayıhan Osmanoğlu “ Amaç devlet-i aliyyenin torunları bir araya gelmesin diye farklı ülkelere gönderiyorlar. 1974 yılında ailemizin şuanki mevcut reisi Harun Abdulkerim Osmanoğlu Türkiye’ye geliyor ve af kanunu çıkıyor. Af kanunu çıktığı için ülkemize gelebiliyorlar. “ dedi. 
 
Sultan Abdülhamit Han Hz. Torunu Şehzade Kayıhan Osmanoğlu’nun konuşmasının ardından mikrofonu devralan Tarihçi Yazar Şafak Tunç konuşmalarını yaptı. Program, kitaplarının tanıtımı ve imza töreni ile son buldu.” Denildi.
 
 
 
12 Ocak 2020 Pazar, 14:56
206 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Dedem Abdulhamid Han Paneli