667 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Cumhurbaşkanımızı karşılamaya ve dinlemeye davet ediyoruz.
Cumhurbaşkanımızı karşılamaya ve dinlemeye davet ediyoruz
Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Bey’in “Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben” düsturuyla hareket etmesi, ülkemizi birçok bela ve musibetten kurtarmış, ülkemizin birlik ve beraberliği için her türlü fedakârlık, hiçbir menfaat ve karşılık beklemeden yapmışlardır.
 
Sayın Genel Başkanımızın 15 Temmuz 2016 hain darbe teşebbüsündeki duruşları ile Devletimize ve Cumhurbaşkanımıza verdikleri destek ile Türk Milleti’nin gönlünde taht kurmuştur.
 
Yenikapı ruhuyla başlayan Türk Milleti’nin geleceği ve menfaatleri doğrultusunda başlayan birliktelik Cumhurbaşkanımıza büyük bir destekle devam etmiştir.
 
MHP ve AKP anlaşması ile halkoylamasına götürülen Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi, halkımızın oylarıyla Nisan 2017 tarihinde yapılan seçimle kabul edilmiştir.
 
Yenikapı ruhuyla başlayan bu birliktelik ve uyumlu hareket edebilme bilinci Sayın Genel Başkanımızın 2019 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı göstermeyerek, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı adayı olarak destekleme kararıyla, Türk Siyasi hayatında yeni bir dönem başlatmıştır.
 
Bilge Liderimiz’in Cumhurbaşkanımızı desteklemesi ve bu ittifakın sağlıklı bir şekilde yürümesi, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi tartışmalarına mahal bırakmadan tam manasıyla oturabilmesi maksadıyla bundan sonraki süreçte de Genel Başkanımızın emrettiği şekilde hareket etmek, Partililerimiz ve yönetim kurulumuz açısından töremiz gereği uymak zorunda olunan bir mecburiyettir.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanlığı olarak, 13 Ocak 2018 tarihinde ilimize teşrif edecek olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi şekilde karşılamak ve desteklerimizi beyan etmek açısından, tüm partililerimiz ve hemşehrilerimizi Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılamaya ve dinlemeye davet ediyoruz.
 
Oğuzhan DEMİR
 
MHP Elazığ İl Başkanı
12 Ocak 2018 Cuma, 23:10
667 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Cumhurbaşkanımızı karşılamaya ve dinlemeye davet ediyoruz