125 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Çevre Denetim Çalıştayı Yapıldı
Çevre Denetim Çalıştayı Yapıldı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca 2018-2022 Stratejik Planı kapsamında risk değerlendirme yöntemi ile çevre denetimlerinin planlanması çalışmaları başlatıldı.
 
Bu kapsamda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çed İzin Denetim Genel Müdürlüğünce Elazığ'da Muş, Malatya, Erzincan, Tunceli ve Bingöl Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinin katılımlarıyla “Risk Değerlendirme Yöntemi İle Çevre Denetimlerinin Planlanması” Çalıştayı gerçekleştirildi.
 
Elazığ İl özel İdaresi Genel Sekreterliği toplantı salonunda gerçekleştirilen çalıştayda konuşan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinçci, çevre denetimlerinin artık, risk tabanlı değerlendirme kapsamında yapılacağını, sisteme tüm illerin katılımıyla çevre denetim veri tabanının oluşturulacağı böylece çevre denetimlerin daha etkin bir şekilde yapılacağını söyledi.
 
İki oturum halinde gerçekleştirilen çalıştayın ilk bölümünde sistemin işleyişi ve veri tabanının nasıl oluşturulacağı hakkında ayrıntılı bir sunum gerçekleştirildi. Öğleden sonraki oturumda ise soru cevap uygulaması ile çalıştay tamamlandı.
 
23 Ağustos 2019 Cuma, 13:35
125 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Çevre Denetim Çalıştayı Yapıldı