634 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“ÇALIŞMALARIMIZI AKSATANLARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ”
ÇALIŞMALARIMIZI AKSATANLARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ
Yazıkonak Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden itibaren belde sakinlerinin çıkarlarını düşünen, yeni projelerle beldeye güzellik katan Belediye Başkanı Aydın Ayaz, kısır muhalefet güdenlerin amacına ulaşamayacağını söyledi. Beldenin çehresini değiştiren hizmetlerin yapıldığını ve bundan sonra da aynı heyecanla çalışmaların yürütüleceğini kaydeden Başkan Ayaz, imar uygulamasıyla belirlenen Sancaktar Sokağa kazık çakarak hizmeti engellemeye çalışanlara resmi yollarla işlem yapılacağını ifade etti.
 
Bu güzel beldeye 30 yıldan beri gelmeyen hizmetin iki yılda geldiğinin altını çizen Başkan Aydın Ayaz, muhalif bir grup tarafından belde sakinlerinin huzurunun bozulmayacağını aksine bu tutum ve davranışlarla doğru adımlar attıklarını belirtti. Meyve veren ağaç taşlanır misali birileri çalışır ama birileri konuşur diyen Başkan Ayaz, yeni imar uygulamasının aslına uygun bir şekilde gerçekleştiğini vurguladı.
 
 
Her geçen gün gelişen ve değişen Yazıkonak’ta bu değişimin gözle görülür olduğunu kaydeden Başkan Ayaz, her kim bu değişimi ve gelişimi tasvip etmiyorsa bunda rahmet aranmayacağı aşikârdır diyerek, hizmetin önünü tıkamak isteyenlerin amaçlarının belli olduğunu söyledi.
 
Başkan Aydın Ayaz belediye ekiplerinin Çarşamba Pazarı yerinde hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü de sözlerine ekleyerek, belde sakinlerinin mağdur olmamaları adına kısa zamanda çalışmaların tamamlanacağını sözlerine ekledi.
05 Aralık 2017 Salı, 16:42
634 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
ÇALIŞMALARIMIZI AKSATANLARA FIRSAT VERMEYECEĞİZ