1036 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ÇAĞLAR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
ÇAĞLAR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camisi'nde düzenlenen cenaze namazına katıldı.
 
Cenaze namazında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Çağlar'ın İstanbul Ticaret Odası’ndaki yol arkadaşları, oda borsa başkanları, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda arkadaşı, yakınları ve sevenleri de hazır bulundu.
 
Başkan Alan taziye mesajında Çağlar’ın vefatı ile Türk iş dünyasının çok değerli bir ismi kaybettiğini ve üzüntülerini dile getirerek, “Sayın Çağlarla geçtiğimiz hafta içerisinde bir araya gelerek bu hafta içerisinde İTO’da kardeş oda protokolümüzü imzalayarak yapılacak çalışmalarla ilgili yol haritamız üzerinde konuşacaktık. Nasip değilmiş. Başka Çağlar ailesi olmak üzere, iş dünyamıza başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah” Cumhurbaşkanı Erdoğan ise cenaze namazının ardından "Değerli kardeşim İbrahim Çağlar'a tekrar Allah'tan rahmet diliyoruz. Rabbim taksiratını hasenata tebdil etsin. Cennetiyle cemaliyle müşerref kılsın" dedi.
 
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
13 Aralık 2017 Çarşamba, 12:54
1036 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
ÇAĞLAR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI