2472 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ'DEN TERÖRE LANET
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİDEN TERÖRE LANET
Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Başkanı Emrah Aktağlı, yaşanan terör olaylarını kınadı.
 
Aktağlı, açıklamasında özellikle son günlerde azgınlıkları artan sürekli bir eylem ve provokasyon ile Ülkemizde ciddi sıkıntılara sebep olan terör örgütü PKK’ya ve onun siyasi uzantısına karşı Anayasanın eksiksiz uygulanarak Partilerini kapatıp vekilliklerine son verilmesi ve eylem yapan her bireyini asla tutuklamadan ikaz etmeden gerekli müdahalenin yapılması  ve vur emrini şartsız koşulsuz Devlete Bayrağa dil uzanlara karşı olması gerektiğini”dile getirdi. 
 
İslam Coğrafyasının  başına ermeni uşağı Siyonistler sürekli yeni oyunlarla iç savaş çıkarmaya çalışıyorlar;  ancak biz bu Provakatif  oyunlara gelmeyeceğiz Merhum Şehit Liderimiz Muhsin YAZICIOĞLU’nun  dediği gibi  Kürt-Türk, Alevi Sünni bir beraber olacak şer güçlere karşı Çanakkale’de Sakarya’da olduğu gibi haddini bildirecek bir Maneviyata sahibiz ve asla kardeşi kardeşe kırdırmak isteyenlere itibar etmeden Dik duruş sergileyeceğiz.  Büyük Türk Milletinin  tek vücut tek yürek  olması  gerekmektedir.  
 
Şehit Liderimizin ifadesi ile “Bizler Aynı Kilimin Desenleriyiz” oyunlara gelmemeli  bir ve beraber olmalıyız. Terör saldırıları sonucu hayatını kaybeden bütün Şehitlerimize Allahtan Rahmet yakınlarına ve Yüce Türk Milletine sabır diliyorum,  yaralı olan kardeşlerimize Allah acil Şifalar versin ve ülkemizi bölmek kardeşi kardeşe kırdırmak isteyen şer güçleri  bin defa hatta milyon defa  lanetliyor ve hepsini Allaha havale ediyorum.”
 
04 Eylül 2015 Cuma, 14:11
2472 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİDEN TERÖRE LANET