1552 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
BURAK SOYLU, TÜRKİYE YEREL MEDYA PLATFORMU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ.
BURAK SOYLU TÜRKİYE YEREL MEDYA PLATFORMU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ
TÜRKİYE YEREL MEDYA PLATFORMUNDA 27 ULUSAL KANAL YER ALIYOR.
 
TÜRKİYE VE DÜNYANIN BİR ÇOK NOKTASINA YAYINLARINI ULAŞTIRAN 27 MEDYA KURULUŞUNUN YER ALDIĞI ‘TÜRKİYE YEREL MEDYA PLATFORMU’’ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ CROWNE PLAZA’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN SEÇİMLE BELİRLENDİ.
 
İSTANBUL’DA DÜZENLENEN TOPLANTIDA FİNAL DERGİSİ DERSANELERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE KANAL 23 TELEVİZYONUNUN ÖNCEKİ SAHİBİ İBRAHİM TAŞEL’DE HAZIR BULUNDU.
 
27  TELEVİZYONUN YER ALDIĞI TÜRKİYE YEREL MEDYA PLATFORMU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE, KANAL 23 TELEVİZYONU VE DORUK MEDYA YÖNETİM KURULU BAŞKANI AV. BURAK SOYLU’DA SEÇİLDİ.
 
42 DÜNYA ÜLKESİNDE MİLYONLARCA TELEVİZYON İZLEYİCİSİNE ARALARINDA ELAZIĞ KANAL 23 TELEVİZYONUN DA  BULUNDUĞU 27 TELEVİZYON KANALININ YAYINLARINI,  GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ İLE KABLOLU OLARAK ULAŞTIRACAK OLAN, POWER TÜRK TÜRK SAT 4/A BANDINDA BULUNAN MEDYA KURULUŞLARININ SAHİPLERİNİN KATILDIĞI TOPLANTIDA, TÜRKİYE MEDYA PLATFORMU YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİNE OY BİRLİĞİ İLE SEÇİLEN  YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN İSİMLERİ ŞÖYLE : 
 
BURAK SOYLU – KANAL 23 – ELAZIĞ 
TAYYAR TÜRKEŞ – BURSA TV- BURSA 
ŞAHİN TURGUN – KANAL 41 – KOCAELİ 
BAYRAM İLHAN YALÇIN- TV 26 – ESKİŞEHİR 
 
ARTI YEREL MEDYA PLATFORMU DENETİM KURULU ÜYELERİ İSE ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU;
VEDAT GÜNDOĞAN – ADANA TV – ADANA 
TUNCAY YILMAZ – RUMELİ TV – İSTANBUL 
ÇAĞATAY ÖNER – ORT TV – OSMANİYE 
OGÜN İNAL – TON TV – ÇANAKKALE 
 
SEÇİMLERİ BUGÜN İSTANBUL CROWNE PLAZA DA GERÇEKLEŞTİRİLEN, KANAL 23 VE DORUK MEDYA YÖNETİM KURULU BAŞKANI AV. BURAK SOYLU’NUN DA  YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİĞİ ‘’TÜRKİYE YEREL MEDYA PLATFORMU’’ NDA BULUNAN TELEVİZYON KANALLARININ LİSTESİ İSE ŞÖYLE :
 
KANAL 23 – ELAZIĞ,
KANAL 26 ESKİŞEHİR 
MERCAN TV ADIYAMAN 
KANAL EGE – İZMİR 
TV DEN – AYDIN 
FUL TV – İSTANBUL 
METRO TV – ADANA 
ADANA TV – ADANA 
TV 9 – İSTANBUL 
RUMELİ TV İSTANBUL 
OR TV – OSMANİYE 
YAŞAM TV – İSTANBUL 
KANAL 58 – SİVAS 
KANAL – 68   - AKSARAY 
ER TV – MALATYA 
TV 41 – KOCAELİ 
BURSA TV – BURSA 
38 KENT TV – KAYSERİ 
DEHA TV – DENİZLİ 
KANAL V  - ANTALYA 
TV A -  ADANA 
KANAL 60 – TOKAT 
TON TV – ÇANAKKALE 
TEMP TV -  İSTANBUL 
 
DORUK MEDYA YÖNETİM KURULU BAŞKANI AV. BURAK SOYLU BUGÜN İSTANBULDA GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTI SONRASI YAPTIĞI DEĞERLENDİRMEDE ŞUNLARI SÖYLEDİ; 
 
ÖNCELİKLE GERÇEKLEŞTİRİLEN BU ÖNEMLİ TOPLANTIDA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN VE TOPLANTIMIZI ONURLANDIRAN, DESTEĞİNİ HER ZAMAN YAKINDAN HİSSETTİĞİMİZ, DORUK MEDYA GRUBUNUN KURUCUSU VE ONURSAL BAŞKANIMIZ SAYIN İBRAHİM TAŞEL BEYEFENDİYE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM, KENDİSİ BİZİM HER ZAMAN AKIL DANIŞACAĞIMIZ VE ŞEHRİMİZİN YETİŞTİRDİĞİ MARKA İSİMLERDEN BİRİDİR, İBRAHİM TAŞEL’İN BİZLERE VERDİĞİ DESTEK VE TOPLANTIMIZI ONURLANDIRMASINDAN DOLAYI ŞAHSIM VE TÜM YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ, TÜM MEDYA KURULUŞU TEMSİLCİLERİ ADINA KENDİSİNE BİR KERE DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM, DEDİ.
 
TÜRK-SAT 4/A BANDINDAN YAYIN YAPAN VE ÜLKEMİZİN SAYGIN TELEVİZYON KANALLARININ BULUNDUĞU TÜRKİYE YEREL MEDYA PLATFORMUNUN YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLMİŞ OLMAM GEREK ŞEHRİMİZ VE GEREKSE YEREL MEDYAMIZIN SORUNLARINI DİLE GETİRME VE EN ÜST DÜZEYDE ÇÖZÜM YOLLARI ARAMA NOKTASINDA ÇOK DEĞERLİ VE ÖNEMLİDİR, ŞAHSIMA VE DİĞER YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZE BÜYÜK BİR SORUMLULUK YÜKLENMİŞTİR, BU BAĞLAMDA YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALARDA ÖNCELİKLİ AMACIMIZ, TÜRKİYE’DE YAYINCILIK ALANINDA YAPILACAK İYİLEŞTİRMELER VE YEREL TELEVİZYONCULUĞUN STANDARTLARINI YÜKSELTME ÖNCELİKLİ  OLACAKTIR, DEDİ.
 
DORUK MEDYA GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE ARTI YEREL MEDYA PLATFORMU YÖNETİM KURULU ÜYESİ AV. BURAK SOYLU YAPTIĞI AÇIKLAMADA, TÜM TELEVİZYON SAHİPLERİ VE YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜR EDEREK, TÜRKİYE YEREL  MEDYA PLATFORMU’NUN HAYIRLI ÇALIŞMALARA VESİLE OLMASINI DİLEDİ.
 
 
 
 
15 Nisan 2018 Pazar, 20:35
1552 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
BURAK SOYLU TÜRKİYE YEREL MEDYA PLATFORMU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ