922 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Bu millet ve bu devlet ilelebet payidar kalacaktır.
Bu millet ve bu devlet ilelebet payidar kalacaktır
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan Şemdinli’de şehit olan güvenlik güçleri için başsağlığı mesajı yayınladı. 
 
Başkan Alan mesajında; “Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde yağış ve sisli havadan yararlanarak Türkiye'ye sızmak isteyen teröristlerle çıkan çatışmada 7'si asker, 2'si güvenlik korucusu 9 kahraman güvenlik görevlimizin şehit olduğu haberi yüreklerimizi dağlamıştır.
 
Dost ve müttefikimiz olduğunu iddia eden ve NATO içerisinde yıllarca kader birliği yapmış olduğumuz sözde demokrasi ve insan hakları savunucusu ülkelerin terör örgütlerine dünyanın gözü önünde sağladıkları silah ve mühimmatlarla vatan evlatlarını maalesef şehit vermekteyiz.
 
Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, demokrasisini, seçilmiş parlamentosunu hedef alarak içte ve dışta her türlü fitne ve terör ile bu milleti sindirmek isteyenler şanlı tarihimizden bihaber olanlardır.
 
Et ve tırnak gibi bir birine kenetlenmiş bu milleti hiçbir ayrımcı ve fesat asla bölemeyecek ve emeline ulaşmayacaktır. Bu millet ve bu devlet ilelebet payidar kalacaktır. 
 
Bu düşüncelerle, vatanı, bayrağı, namusu ve ezanı için toprağa düşen tüm şehitlerimizin bir kez daha alınlarından öpüyor, Yüce Allah (c.c.)’tan rahmet, yakınlarına ve tüm halkımıza başsağlığı diliyor, yaralılara acil şifalar temenni ediyorum.
Her daim destek ve dualarla arkasında olduğumuz güvenlik güçlerimize mücadelelerinde başarılar diliyor, hükümetimize terörle kararlı mücadelesinde Yüce Allah (c.c.)’tan yar ve yardımcıları olmasını diliyorum” dedi.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
03 Kasım 2017 Cuma, 13:21
922 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Bu millet ve bu devlet ilelebet payidar kalacaktır