277 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Bu Görüntüler Yakışmıyor!
Bu Görüntüler Yakışmıyor!
Haber: Şah İsmail Gezici - Elazığ'ın yanısıra çevre illere de hizmet veren Fırat Üniversitesi Hastanesi çevre düzeniyle tepki çekiyor.
 
Özellikle dışarıdan hastaneye gelenler, hastaneye yakışmayan bir çevre düzeni ile karsılaştıklarını ifade ederek," Fırat Üniversitesi ismine yakışmayan bir görüntü ile karsılaştık. Çok farklı bir görüntü bekliyorduk. Yeşil bir cevre düzeni görmeyi düşünürken kurumuş otlar bakımsız bir cevre, kapı girişlerinde dilencilerin kol gezdiği bir hastane ile karşılaştık" dediler.
 
Elazığ'ın göz bebeği hastanelerinden olan Fırat Üniversitesi Hastanesi'nin ismine yaraşır görüntü sergilenmesini beklerdik. Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde dünya çapında obezite ameliyatlarının yapıldığı göz önünde bulundurulduğunda hem yurt içinden hem de yurt dışından gelenlerin görmek istemedikleri bir görüntü ile karsılaşmaları üzüntü verici.
 
Birbirinden başarılı genel cerrahları ile yapılan obezite ameliyatları için İstanbul'dan geldiğini belirten bir hasta yakını,"Biz hastanenin ününü çok duyduk.Çok basarili obezite ameliyatlarının yapıldığını duyduğumuz için buraya geldik. Hastamız ameliyat olacak, ameliyatları hakkında bir kuşkumuz yok. Yalnız çok farklı bir görüntü bekliyorduk. Hastane girişinde dilencileri gördük. Çevre düzeni çok kötü. Yeşil alanlar kurumuş. Hastane dışında oturulacak alanlar çok az. Hasta yakınları ağaçların altında oturmak mecburiyetinde kalıyorlar. Neden bu kadar bakımsız?" diye konuştu.
 
Biz de buradan yetkililere sesleniyoruz; Elazığ'ın adını hem Türkiye genelinde hem de yurt dışında duyuran Fırat Üniversitesi Hastanesi ile lütfen ilgilenin. Böylesine basarili bir cerrah ekibinin yaptıkları islerle dünyaya tanıtılıyorsunuz. Siz de görüntü ve temizlik konusunda daha hassas olabilirsiniz. Yakalanan bu başarılı trendi neden taçlandır mıyorsunuz?
 
26 Haziran 2019 Çarşamba, 16:55
277 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Bu Görüntüler Yakışmıyor!