361 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Boşnak, Sürsürüspor’da!
Boşnak Sürsürüspor’da!
Bölgesel Amatör Lig Ekibimiz, Elbistan Belediyespor’un 27 yaşındaki tecrübeli stoperi Mustafa Boşnak’la el sıkıştı…
 
Dış transfer çalışmalarına yoğun şekilde devam eden Bölgesel Amatör Lig Ekibimiz Sürsürüspor, Elbistan Belediyespor’un tecrübeli savunma oyuncusu Mustafa Boşnak’ı kadrosuna kattı…
 
Kısa adı BAL olan Bölgesel Amatör Lig’de alternatifli bir kadro kurmak isteyen Turuncu-Beyazlı Transfer Komitesi daha önce  Kahramanmaraş, Afjet Afyonspor, Kayseri Şekerspor, Orhangazispor,  Arsinspor,  Kırıkhanspor,  Bulancakspor, 1920Maraşspor, Elbistanspor'da oynayan tecrübeli stoper Mustafa Boşnak’ı renklerine bağladı.
 
Geçen sezon ligin ilk yarısını 1920Maraşspor’da geçiren ve 3 maçta 270 dakika süreyle forma giyen 27 yaşındaki tecrübeli savunmacı 2.Yarı’da ise Elbistan Belediyespor’a transfer oldu. BAL Ligi Ekibiyle toplam 9 maça çıkan Mustafa Boşnak 810 Dakika sahada kaldı.
 
Tecrübeli Stoperin transferi ile ilgili Sürsürüspor’dan şu açıklama yapıldı; “Kahramanmaraş,Afjet afyonspor, Kayserişekerspor,Orhangazispor, Arsinspor, Kırıkhanspor, Bulancakspor, 1920Maraşspor,Elbistanspor'da oynayan tecrübeli stoper MUSTAFA Boşnak Sürsürüspor'da Hayırlı olsun Şampiyonluk Yolunda…”
09 Ağustos 2019 Cuma, 17:57
361 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Boşnak Sürsürüspor’da!