590 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
BORGİP, REKABETÇİ VE BÜYÜYEN KOBİ’LERİ ELAZIĞ’DA BULUŞTURUYOR
BORGİP REKABETÇİ VE BÜYÜYEN KOBİ’LERİ ELAZIĞ’DA BULUŞTURUYOR
TÜSİAD ve TÜRKONFED işbirliği, Garanti Bankası’nın ana desteği ve Kariyer.net İK Platformu İş Ortaklığı ile hayata geçirilen ve ülkemizin öncelikle az gelişmiş bölgelerindeki KOBİ’lerin, insan kaynakları, teknoloji ve yönetim becerilerinin iyileştirilmesini hedefleyen Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi (BORGİP), Elazığ toplantısı ile devam ediyor.   5 Şubat 2018-İstanbul-Küçük ve Orta Boy İşletmelerin (KOBİ) yönetim becerilerini iyileştirmeyi, nitelikli insan kaynaklarına erişimini kolaylaştırmayı ve teknoloji kullanım düzeylerini artırmayı hedefleyen, TÜSİAD - TÜRKONFED işbirliği, Garanti Bankası’nın ana desteği ve Kariyer.net İK Platformu İş Ortaklığı ile hayata geçirilen Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi (BORGİP) Elazığ’da düzenlenecek toplantı ile devam ediyor.  
 
 “BORGİP; İyi Yönetilen, Rekabetçi ve Büyüyen KOBİ’ler” ana temasıyla 8 Şubat 2018 tarihinde Elazığ Ramada Otel’de düzenlenecek toplantı, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı - İDK Başkanı ve Elazığ İş Kadınları Derneği (ELİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi - Fırat Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (FIRATSİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Alper Bektaş ve Garanti Bankası Elazığ Şube Müdürü Kadir Yüzgeç’in açılış konuşmalarıyla başlayacak. 
 
 Elazığ iş dünyası temsilcileri ve KOBİ’lerin katılacağı toplantıda projenin tanıtımı, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı - TÜSİAD BORGİP Çalışma Grubu Başkanı Şükrü Ünlütürk ve Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal tarafından yapılacak. Toplantıda ayrıca, Kariyer.net desteği ile KOBİ’lerin nitelikli insan kaynağına serbest zamanlı olarak erişimi için oluşturulan platform hakkında da bilgi verilecek. BORGİP ile imalat sanayiinde faaliyet gösteren ve 20 ila 249 çalışana sahip KOBİ’lere; mentorluk, nitelikli insan kaynağı ve teknoloji gibi alanlarda destekler sunuluyor. Toplantıda seçilecek firmalar, proje kapsamında mentorluk desteği alıyor.  
 
 
 
 
05 Şubat 2018 Pazartesi, 23:12
590 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
BORGİP REKABETÇİ VE BÜYÜYEN KOBİ’LERİ ELAZIĞ’DA BULUŞTURUYOR